Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Nem kiábrándító mi lett a...

Nem kiábrándító mi lett a Jóbarátok Joey-jából?

Figyelt kérdés

[link]


Alkoholista...


Itt pediga többeikről is olvashattok..én megdöbbentem


[link]


2011. febr. 10. 19:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Neked kiábrándító.Vannak sokan akiknek hirtelen jól megy,élik a nagyvilági életet,aztán vagy észbe kapnak,vagy lecsúsznak.Azért Joey barátunk jól tartja magát még így alkeszen is.Szép fogak jó test,igényes öltözködés.Verekedésekről,botrányokról nem hallottam.Ugyan olyan,csak őszülő hajjal.Inkább igyon,mint heroinozzon,mint Angelina Jolie
2011. febr. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%

Én nagyon sajnálom szegény csávót:S A Jóbarátok után nyakába szakadt az élet, ráadásul ha jól tudom, a kislánya is fogyatékosan született.

Ez van, ha az embernek... hogy is mondjam. Nem elég biztos a jelleme. Jött a hirtelen siker, azt hitte, ezután majd él, mint Marci hevesen, csak aztán nem így történt, ezt pedig képtelen volt feldolgozni.

2011. febr. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Most kezdtem el itthon előlről nézni a sorozatot és ott annyira happy minden, aztán megláttam ezt a cikket és fejbevágott..


Nem szeretem a sorozatokat, de őket nagyon nagyon birom:)

2011. febr. 10. 19:49
 4/9 anonim ***** válasza:
28%

"Sikerei csúcsán a világ egyik legjobb pasija"


Ezen mondjuk nevettem. Szerintem soha nem volt jó pasi.

Sebaj. Ahogy a kérdésre is reagáljak: nem annyira meglepő. Szerintem ki lehetett találni már a sorozat végefelé, hogy kivel mi lesz a későbbiekben.

2011. febr. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
Najó, az egy dolog, ami tényleg megdöbbentő, hogy M. Perry még életben van.
2011. febr. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem olyan meglepo, hisz volt erre mar pelda es azoknal gyakrabban elofordul, akik nagyon melyrol indultak es hirtelen lettek sikeresek, aztan sok evig rivaldafenyben voltak es utana eldobtak oket. Mar a Joey cimu spin-offja is erolkodesre utalt. Es ne a sorozat alapjan nezd, hogy ott meg minden rendben volt vele. Az is szinjatek es nem lehet tudni, hogy mikor kezdodtek a gondok. De en egyaltalan nem lepodtem meg. A kislanya miatt pedig sajnalom, arrol en is hallottam, de az egy teljesen mas tortenet...mindenki a maga szerencsejenek a kovacsa es ha nem tudja elviselni, hogy mar nem unnepelt sztar, akkor ez tortenik. Nagyon nagy mazlija volt, ami a karrierjet illeti, hisz egy egyszeru acs az eredeti szakmaja szerint. 10 milliobol kb. 2 ember, ha oda tud jutni, ahova o ahonnan o indult. Ezt is ertekelnie kellett volna es magaban helyrerakni, de ez mar keso.
2011. febr. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Úristen! Megőszült! És sokkal öregebb!! :O

És még ez a cikk is...

2011. febr. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Letakarod az állát még mindig olyan mint egy downkóros. 18. képet ajánlom:) Amúgy jó csóka!
2011. márc. 1. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
a kepeket nezegetve szerintem sookal sarmosabb mint fiatalon
2011. nov. 9. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!