Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki a kedvenc szinkronszínészet...

Ki a kedvenc szinkronszínészetek? Melyik filmben/filmekben tetszett meg nektek.

Figyelt kérdés

Női hangok közül nálam Für Anikó (pl Fiona magyar hangja)viszi a prímet. De nagyon tetszik Szinetár Dóra hangja is, ahogy pl Elizabeth-et szinkronizálja a Karib-tenger kalózaiban. Szeretem Bogdányi Titanilla hangját is (Liza (simpson család), Alice az Alkonyatból stb) :)

Férfiak közül Gesztesi Károly, Stohl András és Kerekes József (pl Ace Ventura) a kedvenceim.


2011. febr. 12. 17:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ace Ventura-s csávó hangját én is bírtam :D

Meg ha jól tudom a Family Guy-ban Peternek is ő a hangja, mert hasonló.


De amúgy nem szeretem a szinkronos filmeket, így nem is nagyon tudok többet mondani, persze van 1-2, amit jól eltalálnak, de az eredetinél csak ritkán jobb.

2011. febr. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Selmeczi Roland, akit még a Sliders idején kedveltem meg, ott Quinn hangja volt; és Király Attila, akire pedig Jack Sparrowként figyeltem fel először.
2011. febr. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2011. febr. 12. 21:11
 4/15 anonim ***** válasza:

Fiúk közül Szvetlov Balázst szeretem ,aki Edward Cullen hangja, Lányok közül pedig Bogdányi Titanilla, aki

Miley Stewart és Alex Russo hagja:) ja és most néztem a napokban egy mesét.:D.. ez egy új mese az a címe h Gru és van benne egy kislány Agnes, nekem az ő magyar hangja annyira tetszik, olyan szinten aranyos, cuki h az vmi hihetetlen :$ ja a neve utána néztem Koller Virág :)

2011. febr. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Schmid Zoltan, Csik Csaba Krisztian, REviczky Gabor, Mozer Karoly, Agocs Judit. meg van meg ferfi egy de egyszeruen nemtudom a nevet.
2011. febr. 23. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2011. febr. 23. 20:33
 7/15 anonim ***** válasza:

Hegyi Barbara (pl. Született Feleségek-Suzanne)

Bertalan Ágnes (pl. Dr. Csont- Brennen hangja)

Ők a kedvenceim, imádom a hangjukat.

2011. márc. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :)
2011. márc. 3. 11:00
 9/15 anonim ***** válasza:

A válasz írója 91%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 02-23 01:17 voltam


kozben utananeztem annak aki nem jutott eszembe es O a Fekete Zoltan. Rengeteg filmben, sorozatban hallottam Ot, de a Szentek Korhaza-ban Sterlo hangja-kent szerettem meg nagyon.

Schmid Zoli (CSI Greg Sanders)

Csik Csaba Krisztian (Miami:CSI Ryan)

Reviczky: Saruman es egyeb gonosz karakterek szinkronhangjakent imadom.

Mozer Karoly: konkretan nincs, minden szinkronszerepet imadom ahogy Agocs Judit-et is.:D

2011. márc. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem szeretem a magyar szinkront.

Minden filmet eredeti nyelven nézek/hallgatok, felirattal.

2011. ápr. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!