Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Valaki megtudná adni Lévai...

Valaki megtudná adni Lévai Adrienn email címét?

Figyelt kérdés
Szükségem lenne nagyon Lévai Adrienn igaz email címére de elfogadnák MSN címet is...előre is kösz
2011. febr. 16. 18:31
 1/7 Scream85 ***** válasza:
Komolyan azt hiszed hogy itt ezt meg fogod tudni? :D
2011. febr. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nekem Barack Obama MSN-je kéne ! ! !

Valaki?

2011. febr. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
levaiadrienn@indamail.hu
2011. febr. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
45%

Szerintem NEM akarod tudni.

Régebben ismertem azt a csajt,de már...pfff....

really fucking bitch.

Ne vesztegess rá időt.Képmutató.Idióta.Kétszínű.


Amúgy miért itt akarod megtudni?Meg...csinált valamit ami miatt 'híres' lett megint?XDDD

2011. febr. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
minek neked az e-mail címem??
2011. febr. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%

MINEK???

Az egy önelégült, beképzelt, rettentően sötét, és ostoba liba.

De tényleg.

Mindenhol szerepelni akar, és ahol nem nyer, ott megmagyarázza, hogy miért (VV: Nem is akart, ha odateszi magát, most Ő lenne bent. Hotdog szépségverseny: Négyőjük közül volt egy szőke csaj, nyílván az fog nyerni, pedig egyáltalán nem nagy szám, meg a többit is leszólta. Miss Myvip: A profi fotókból direkt a rosszakat rakták ki neki, pedig voltak sokkal jobbak, ha azok kerülnek ki, biztos Ő nyert volna.)

Nem tud veszíteni.

Ha valaki bárhol negatív véleményt ír róla, egyből az a válasz, ha pasi írja, hogy "Azért mondod, mert nem kaphatsz meg." Ha csaj, akkor meg "Rossz dolog az irigység, persze féltékeny vagy, mert te nem lehetsz ilyen, ezért támadsz."

Magyarul el van szállva de kib*szottul, pedig nem az ő érdeme, a külsejében semmi munka nincsen (ezt konkrétan ő írta), csak és kizárólag pénz.

De sztároljátok, nyaljátok ki az ótvaros, mindenki számára bejáratos kis p*csáját... Ti tudjátok:-D

2011. febr. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ismerem Adrit személyesen, véleményt inkább nem írok de Facebookon fent van.

100% ő az, és ott válaszolni szokott a rajongóknak/utálóknak is ha a képei/linkjei alá szólnak hozzá. Levelet nem tudom mennyit kaphat és azokra hogy ír. Na és persze vissza is jelöl, bár a sok jelölés miatt lehet nem rögtön.


[link]

2011. febr. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!