Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki a kedvenced a Morning...

Ki a kedvenced a Morning Show-ból? Sebestyén Balázs? Rákóczi Feri? Esetleg Vadon Jani?

Figyelt kérdés
És miért éppen Ő?
2011. febr. 16. 20:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%

János és Balázs a kedvenceim, Jani azért, mert én is imádom a metált, és ő a trióban a "kispolgár", ő hasonlít még úgy-ahogy egy átlagemberre. És a humora is bejön.

Balázs pedig őrülten jófej, állandóan sztorizik, aki csak tévés műsorvezetőként ismeri, annak is lehet elképzelése arról, micsoda beszólásai vannak. köztük nem tudok különbséget tenni.


Feri az, aki engem semmilyen téren nem fog meg, teljesen semleges karakter, tehát övé az utolsó hely

2011. febr. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
Nekem mind3an, mert ha valamelyik nem lenne akkor nem lenne ilyen jó :D De talán Jani :D
2011. febr. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

"Feri az, aki engem semmilyen téren nem fog meg"


Azaz: a leggyengébb láncszem? :-)

2011. febr. 16. 21:10
 4/12 anonim ***** válasza:
40%
Balázst gyűlölöm. Ebben a műsorban. Műsorvezetőként nagyon szeretem, de ebben a műsorban világosan lejön, hogy full korlátolt ember. Értelemszerűen akkor Feri a favoritom, mert ő meg abszolút nyitott bármire, de ha valamivel nem ért egyet, arról sem próbálja meg körme szakadtáig magyarázni, hogy miért hülyeség.
2011. febr. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
71%

már miért lenne korlátolt? én emlékszem több vitára is, amikor belátta, hogy senki nem ért vele egyet, tehát valószínűleg ő mond hülyeséget...


amúgy pedig a vitákban én általában vele szoktam egyetérteni. (pl. adjunk-e nevet a kocsinknak... :D)

2011. febr. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Feri inkabb a komoly, mintsem vicces, ugye?
2011. febr. 16. 22:34
 7/12 anonim ***** válasza:
71%

"már miért lenne korlátolt? én emlékszem több vitára is, amikor belátta, hogy senki nem ért vele egyet, tehát valószínűleg ő mond hülyeséget..."


Én is, de több olyanra, amikor csakazértis kötötte az ebet a karóhoz. Meg például zenében is képes rögtön leszarozni azt, ami neki nem jön be. Ez korlátoltság.

2011. febr. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
71%
egyértelműen Jani, imádom, nagyon jó beszólásai vannak :)
2011. febr. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
60%
A BALÁZS!!Nagyon jó humora van értelmes imádom ahogy olyan jóízűen tud nevetni és kurv@ jól néz ki:)
2011. febr. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
83%

A Jani! Ő olyan egyszerű ember,mégis imádni való.A Balázs idegesítő.Állandóan a központban akar lenni.Imádja a hangját..

A Feri meg olyan semleges számomra.

2011. febr. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!