Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Voltál Nikolas közönségtalálko...

Voltál Nikolas közönségtalálkozóján?

Figyelt kérdés
Én igen és nagyon jól éreztem magam. Nikolas nagyon aranyos volt. Imádom!! :)
2011. febr. 17. 18:32
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
+ Hogy érezted magad?
2011. febr. 17. 18:48
 2/12 anonim ***** válasza:

Szia

én nem voltam, de nagyon imádom a hangát. Személy szerint a líraibb dalokat imádom tőle, mert ezekben a dalokban érzem azt, hogy beleborzongok. mint pl ez

http://www.youtube.com/watch?v=_EjHzwGdRJM&feature=related

A pörgősebb dalait is szeretem, de nálam ez a stílus üt nagyon, meg pl a yesterday.áááh

Te mint szintén nagy Niko rajongó, nem tudod hogy hová lehet írni levelet, amit biztosan el is fog olvasni?

Miket mesélt egyébként ez a gyémánt hangú drágaság? Úgy hallottam, hogy sok mindenről beszélt, és állítólag minden neki íródott levelet el is olvas. Mesélj légy szíves:)

2011. febr. 18. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod. Én is nagyin szeretem a lírai dalokat de a pörgősek jobban tetszenek. :)

A találkozón nagyon sok dologról beszélt,elmondta az X-faktor versenyein az élményeit,a koncertek élményeit...stb. Lehetett tőle kérdezni is! Nagyon kedves,közvetlen és aranyos volt!!!!!

Kaptam tőle aláírást,de sajnos a közös fotót nem engedték a biztonsági őrök.. :(

Tudom a címet is ahova lehet levelet küldeni,de inkább privátba írom le :)

2011. febr. 18. 14:26
 4/12 anonim ***** válasza:

Köszönöm, hogy elküldted a címet:)

Még sose írtam egy ismert embernek sem, ezért nem tudom mi ennek a menete. Ha a megadott címre küldök levelet, akkor azt ő nyitja ki és csak ő olvassa el? Vagy a menedzsment olvassa és küld egy aláírást Niko képével? Hallottam már sok olyat, hogy a menedzsment kinyitja és a válaszborítékba tesz egy aláírást a hírességtől. Na most én nem ezt szeretném, mert akkor feleslegesen írok. Nem tudod, hogy megy ez?

Egyébként amiket Niko énekelt az x-ben gyors, bulis dalokat, azokat csak tőle szeretem, bárki mástól utálom. Meg vannak olyan dalok amiket alapból nem szeretek, csak tőle bírom meghallgatni, tehát van ebben a fiúban valami, hogy képes megszerettetni velem olyat is, amit annyira nem bírtam, eddig. Köszi a címet még egyszer:)

2011. febr. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nagyon szívesen. :)

A barátnőm is küldött már neki levelet és Nikolas olvassa el. Lehet ,hogy a menedzser is elolvassa,felbontja vagy ő kézbesíti Nikolasnak, DE...! A közönségtalálkozón is kérdeztek tőle a levelekkel kapcsolatban,és emlékszik rá ,hogy ki mit ír. Szóval próbáld meg te is! :)

2011. febr. 19. 13:44
 6/12 anonim ***** válasza:
Úgy lesz, köszi :)
2011. febr. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Szívesen. Esetleg koncerten voltál már? :)
2011. febr. 20. 18:14
 8/12 anonim ***** válasza:

Igen voltam, és akkora tömeg volt, hogy sajnos Nikolast nem is láttam, csak hallottam, azt a gyönyörű hangját. Sajnos nem volt kivetítő , ezért esélytelen volt, hogy abban a nagy tömegben lássam őt. Te hány koncertjén voltál már? :)

Remélem lesz még lehetőségem rá, hogy láthassam vagy esetleg váltani vele pár szót. Olyan ritka manapság, hogy valaki ennyire szerény legyen és természetes mint amilyen Nikolas.

Nagyon kíváncsi vagyok, hogy milyen stílusú dalok lesznek a saját lemezén:)

Szerintem tök jó lenne, ha valami ismerőse feldobálná valamelyik videómegosztóra pl. a Kőbányai zene stúdióból való demókat, felvételeket tőle, vagy régebbi koncerteket, mikor még nem volt ismert. Jó lenne addig is ez nekünk, amíg nem lesz saját lemeze. Mit gondolsz? :)

2011. febr. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Én eddig csak a közönségtalálkozón és egy budapesti koncerten,de az X-faktorban is voltam. :)

Igen,jó lenne róla több dolgot megtudni,bár én a takacsnikolas.hu-n szoktam róla olvasgatni! Regisztrálj te is!

2011. febr. 21. 17:00
 10/12 anonim ***** válasza:
Oké, köszi az infót:) Melyik adásban voltál? Mit énekelt akkor Nikolas? Na most, hogy találtam egy embert, aki volt x faktor felvételen, megkérdezném, hogy a közös produkciókat mikor vették fel? Mert ugye az nem élő adásban ment. Olvastam olyanokat, hogy playbak volt az előadásuk a közös dalokban. Elárulod hogy volt ez? Amúgy mennyi volt oda a belépő? Amúgy sikerült váltanod vele pár szót valamelyik találkozás alkalmával?
2011. febr. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!