Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek Emma Watson magas?

Szerintetek Emma Watson magas?

Figyelt kérdés

A legtöbb oldalon azt lehet olvasni, hogy 168 cm, de a képeit elnézve lehet, hogy magasabb. Oké, hogy mindig nagyon magas sarkú cipőket hord, de így magasabb mindenkinél.

[link]

[link]

[link]

A kérdés lényege csak annyi, hogy nagyon csodálom ezért, hogy felmeri venni ezeket a cipőket még így is, mert nagyon szépen állnak neki. :)


2011. febr. 17. 19:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
23%

Utánanéztem, és tényleg 168 cm magas.:)

Nézd meg, hogy azokon a képeken, amiket belinkeltél róla, platformos cipő van rajta. Azért tűnik olyan magasnak.

Daniel Radcliffe pedig eleve 165 cm magas.:)

2011. febr. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
48%

Egyébként szerintem cipő nélkül is magasabbnak tűnik, mint amilyen. Feltételezem, hogy a lába fomája miatt. Nagyjából ez az egyetlen, ami vonzó benne.

És amúgy igen, klasszul állnak neki ezek a cipők.

2011. febr. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
32%
fuj miez a haj 3. képen xD
2011. febr. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Szerintem egyedi. Nem kell mindent lefikázni és 'fújolni' ha nem tetszik. Kívánom, hogy majd valaki a te fejedre mondja ezt :D
2011. febr. 23. 16:58
 5/20 anonim ***** válasza:
50%

LOL!! kedves kérdező !! kivántam neked bármi rosszat??? gondolkozzál már...-.- jo védjed emma watson-t de azért tudjad már hogy miket beszélsz..

csüssz!

szépnapot.. már akinek szép.. o_O

2011. febr. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Most nehogy már te pattogj.. csak a kedvenc embertípusom, akinek nem tetszik a másik ember külseje és fikázza. Nekem például egyáltalán nem az esetem Justin Bieber vagy Robert Pattinson, mégse fikáztam soha ( név és arc nélkül!) az interneten. Gáz vagy. :D csüsszből ítélve meg kb 13 (Y)
2011. febr. 23. 19:51
 7/20 anonim ***** válasza:
12%
na figyi.. oké én vagyok gáz.. de ha jól tudom nem én hisztizek és oltogatok másokat azért mert vkinek a haját lefujoltam.. hát igen nagy dolog van egy véleményem, mint mindenkinek.. és én ezt most le is írtam, de rád semmi rosszat nem mondtam te pedig emma watson védelmére kelsz és beoltasz.. -.- ugyse fogja elolvasni és megkeresni, megköszönni amiért megvéded.. bár lehet hogy ezt várod.. de tényleg azért..nah..
2011. febr. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Nem a véleményeddel van a baj, hanem a stílusoddal te okoska!

És ha megvédek valakit, nem azért teszem, hogy megköszönje. Nagyon unlak már, de a 13 éves fejeddel, hogy értenéd ezt már meg. :)

2011. febr. 24. 16:54
 9/20 anonim ***** válasza:
50%
na figyi.. elég szánalmas dolog a korom miatt lebecsülni..mert r o h a d t u l nem ismersz... :@@@@@@@@@@@@ -.-"
2011. febr. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Vecafanvagyoknebánts ***** válasza:
48%
kérdező neked ajánlanám a pszichológust vagy vmi hasonlót azért egy gyerekkel legyél már figyelmesebb vagy valami eddig nem piszkált TÉGED... :// am szerintem emma watson nem magas, vagyis nemtom, mihez képest?!!
2011. febr. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!