Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek is hasonlít MM...

Szerintetek is hasonlít MM (Márton Máté) Justin Bieberre? Tényleg ő a magyar JB?

Figyelt kérdés
Neki is lányos a hangja szerintetek?=/
2011. febr. 19. 11:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Szerintem MM-nek tucathangja van... ez számomra egyéni vélemény...de azért hallgatható.

Justinnak meg télleg vékonka hangja van...de a Pray-ben már hallani h mutál és ott azért egy fokkal jobb...

2011. márc. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nemcsoda, hogy ilyen hangja hiszen meleg! :D
2011. márc. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
háát én már alapból nem bírom justint, és most hogy van egy olyan hülye magyar, hogy még még utánozza is..háát izé...
2011. márc. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Igen nagyon hasonlítanak, de én MM-ben hallok egy kis SP-t is :S De helyes mind a kettő és jók is =) Jah és ha egy férfinek/fiúnak vékony a hangja nem jelenti hogy meleg vagy lányos :/ Ezek szerint nem értetek a zenéhez :/
2011. márc. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Hát szerintem olyan, mint Justin Bieber és SP gyereke,(és talán Fluor is besegített nekik). Amúgy nem csúnya.

15/L

2011. márc. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 orsikah456 válasza:
Szerintem egy kicsit hasonlítanak egymásra...DE nekem az a véleményem hogy MM-et nem kell senkihez hasonlítani mert megérdemli hogy ne hasonlítsuk senkihez...Ja és nincs lányos hangja csak egy kicsit magasan énekel... :D <3
2011. márc. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Szerintem hasonlít,mert hasonlítani is akar rá.Egyik rosszabb,mint a másik.Talán Justinak jobb a hangja.De ez a MM nagyon ronda egy gyerek,olyan mintha ki lenne festve és mikor elkezd ózgatni olyan mint egy fóka.
2011. márc. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Szerintem meg a Justin Beiber rajongóknál cak azok a rajongók szánalmasak, akik minden más zenét lepontoznak, meg lefikáznak a facebookon, meg a oyutubeon. Egyébként meg semmi hang, a tehetség nuku, és még buta megicnsált zsidók is mellé. egyébként mm meg cigány:D
2011. márc. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!