Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ez igaz? Vagy csak Photoshop?

Ez igaz? Vagy csak Photoshop?

Figyelt kérdés
[link]
2011. febr. 19. 15:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát...Szerintem a bal oldali képén még fiatal a jobb oldalin meg öreg. Azért egyszer mindenki megöregszik. Nem hinném, hogy photoshop.
2011. febr. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Oda van írva,hogy Young vs Old,erre én is rájöttem...de ennyire csúnya lett a steroidok miatt?
2011. febr. 19. 15:14
 3/9 anonim ***** válasza:

Akkor legközelebb pontosíts..

Mondom hogy egyszer mindenki megöregszik.Hány éves is?

Amúgy meg lehet, hogy a szteroidok is hozzátettek egy jó nagy lapáttal...

2011. febr. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az első képen 28,a másodikon 60körüli.
2011. febr. 19. 15:20
 5/9 anonim ***** válasza:
Huhh.. Nem hiszem hogy photoshoppolt!! Híres volt,hogy tényleg ilyen izmos volt! (izom xD)
2011. febr. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Figyelj egyrészt megöregedett, másrészt már nem edz úgy, mint régen és leépültek az izmai.
2011. febr. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A két kép között eltelt már néhány évtized, és már elég ok a különbségre. A legtöbb élsportoló is megereszkedik már ennyi idős létére, függetlenül attól, hogy használt-e teljesítménynövelő szereket. Nála pedig hatalmas izomtömeg tűnt el a bőr- és zsírréteg alól.
2011. febr. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

1965-1980. 7 alkalommal volt Mr. Olympia, és 6-szor Ms. Universe. Ezekhez azért kellett izomzat rendesen. Nem hiszem, hogy szteroidokat szedett volna. Kicsit utána olvasnál az életének, akkor nem lennél tévedésben.

Az aktív testépítés után 30 évvel milyen lenne?

Mindenesetre szerintem sok 63 éves ember nem néz ki így, csak legfeljebb szeretne.

2011. febr. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Steroid nélkül nem lehet ilyen izomzatot építeni.Itt egy kis bizonyíték: http://www.youtube.com/watch?v=IeSyKwep2j0
2011. febr. 20. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!