Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Észre vetted már, h a Papp...

Észre vetted már, h a Papp Gergő az aktív műsor vezetője, mindig megdícséri a pasikat? A nőket nem de a pasikat MINDIG! Meleg lenne?

Figyelt kérdés
Pl mikor Majkának volt a csontkinövése a "farán" akkor mondta h jajj milyen formás feneke van. Most a Sarka Kata pucér képeinél: ó ez a hajdú péter milyen jól nézett ki a képeken! Meg a telefonosnál, ki a férje sarka katának? Hát a hajdú péter! Bizoony a jóképű hajdú péter!! bizooonny. Fúúúúj. És még rengeteg ilyet vettem észre
2011. febr. 21. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Az a fickó egy nagy halom szánalom. A hűdenagy, beszólós pimaszúrból lett bulvárbohóc - talán ő is a címlapokra vágyik, mint az új melegceleb (aki szerint Hajdú jóképű, az meg beteg vagy vak...vagy mindkettő).
2011. febr. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
én is így gondolom, de azt hittem egyedül vok vele :S
2011. febr. 22. 16:54
 3/6 anonim ***** válasza:
ezeket szándékosan poénból mondja...
2011. febr. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 kokakólalájt ***** válasza:
Én úgy tudom hogy nős és gyereke van.
2011. márc. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ellenszenves figura.
2011. ápr. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Lehetne sorolni a nős, gyerekes melegeket.Nekem isfeltűnt különben.Emiatt NEM ellenszenves.Pontosabban nem emiatt az.Nagyon.
2023. febr. 14. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!