Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért befolyásolja a mai...

Miért befolyásolja a mai fiatalokat ennyire egy sztár nemi identitása esetleg származása. Stb?

Figyelt kérdés

Nem igazán értem,de kb minden második kérdés vagy az hogy "XY b*zi",vagy mi a véleményetek XY-ról és a válaszok 90%-a az hogy homár...

Én gondolom csak végtelenül éretlennek ezt a felfogást?

Először is nem gondolom,hogy bárkinek köze lenne a másik magánéletéhez,másrészt pl egy zenében ,nem hiszem hogy számít az hogy egy énekes esetleg meleg.

Másrészt nem értem ,hogy miért lepődik meg a legtöbb ember a 21. századba azon hogy vannak emberek akik a saját nemükhöz vonzódnak. Teljesen természetes,mindig is az volt. Valamint a legtöbb meleg pasinak pl van művészi hajlama. Nézzük meg hány kiváló énekes van aki homoszexuális,vagy hány remek színész.

Az pedig,ha nem kedveltek egy sztárt és véleményt kell róla mondani,és csak azzal tudnak jönni ,hogy "hülye b*zi",nagyon szánalmas,mert ne azért utáljatok már egy embert ,mert más mint ti,hanem csak szimplán azért mert nem tud énekelni esetleg...


Szóval valaki kifejthetné nekem ,hogy miért jellemző ez a legtöbb fiatalra,főleg a fiúkra?


2011. febr. 23. 16:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szerintem borzalmasan ostobák, akik ezeket a kérdéseket felteszik. Ezt követi a másik két tipikus kérdés: zsidó, cigány? Ki a fenét érdekel, mert engem nem. Valaki vagy tehetséges, vagy nem. A bőrszín, származás, vallás, nemi identitás abszolút mellékes. Az mindenkinek a magánügye, ahogy te is írtad a kérdésedben.

Időnként csak annyit reagálok az ilyen kérdésekre, hogy mennyire van tele a hócipőm az értelmetlen irományokkal.

2011. febr. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igeen,azokra is vonatkozik a kérdés,csak most a meleg-témát emeltem ki. Teljesen igazad van,örülök hogy nem csak nekem tűnt fel... Amúgy én szomorúan tapasztalom ezt ,mert én ezt az intelligencia hiányának tartom. Sok kis tizenéves ,akiknek fogalmuk sincs arról mi is az a szexualitás,b*zizik össze-vissza... Engem személy szerint nagyon zavar...
2011. febr. 23. 17:14
 3/13 anonim ***** válasza:

Mert annak ellenére hogy halvány fogalmuk nincs arról hogy mi is a szexualitás, b*ziznak, hánynak, undorodnak mintha muszáj volna...

Ilyenkor megkérdezem, hogy mért is undorító egy homoszexuális? Természetesen választ sosem kapok...

Mert egyszerűen ez a kötelező... utálni a másikat egy olyan dologért amiről nem tehet! És ez odáig süllyed hogy nem csak az adott sztárt utálják, hanem azt is aki szereti!

2011. febr. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Azért mert nagyon oda vannak érte , nagyon szeretik.
2011. febr. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Deee ettől miért nem mindegy nekik hogy esetleg akiért rajonganak meleg?
2011. febr. 25. 18:59
 6/13 anonim ***** válasza:

Ha így lenne, én lennék a kivétel :)

De nem így van, tényleg, nagyon sokakat (ismeretségi körömből) nem érdekel az ilyesmi, köztük engem se. Énekesnél - nekem a hang a fontos, de van egy szimpátiám, mert Rihannának jó a hangja, de nem rajongok úgy érte mint pl Pinkért. :)

A néger, kínai, cigány, stb. sem érdekel. És szerintem többségben vannak az ilyen fiatalok, vagy csak jó társaságban vagyok...? :)

14/L

2011. febr. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

én viszont pl hányok attól, ha egy meleg énekes énekel a szerelemről. egyébként tojok a meleg egyedekre, akiket én hallgatok/szeretek, azok valódi férfiak.


a származásban és vallásban viszont egyetértek, azt tényleg nem fontos vagy befolyásoló.

17L

2011. febr. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Utolsó! Ott a lényeg! Ez az amire kiváncsi vagyok! Hogy MIÉRT? Ők nem ugyanolyan emberek ,mint mi? Ugyanúgy joguk van a szerelemhez,te jó ég... Nem értem ,de komolyan.

Utolsó előtti,lehet hogy te vagy jó társaságban,és örömmel hallom,hogy vannak még ilyenek,de én nagyon tapasztalom ezt a dolgot,sajnos. :S

2011. febr. 27. 09:50
 9/13 anonim ***** válasza:
tegnap 22:34- Erről beszéltem, a kötelező undor...-.-"
2011. febr. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

22:34-es vagyok. Zenénél nekem fontos, hogy át tudjam érezni, bele tudjam élni magam a számokba. Ha ez nem megy, akkor nem hallgatom. Namármost, mivel én hetero vagyok, nem tudom beleélni magam egy homszexuális tartalmú dalba. Pláne ha a homoszexuális hetero szerelemről énekel, akkor még ő maga sem tudja beleélni magát, ami még rosszabb. Színészeknél egyáltalán nem zavar, Marlon Brandot vagy Neil Patrick HArrist is nagyon szeretem, a filmjeiket is és elismerem tehetségüket.

De Csonka András Ding Dongjától határozottan falramászok. És a többi sminkelt majomtól, Steiner Kristóftól, hasonlóktól. Én elismerem, hogy lehet tehetségük, egyszerűen nem bírom kultiválni a majomkodást. Lehet valaki visszafogottan is homoszexuális, de ez annyira magánügy, hogy nehogymár ebből gazdagodjon meg valaki, ugyanis MAGÁNÜGY. NEm a homoszexualitástól irtózom, nekem is egyik legjobb barátom az. Mégis tök jó pasi, férfias is, meg minden, aztán az meg magánügy, hogy otthon kivel van. Csak le akartam ezt írni, nehogy félreértés essék, hogy az egészet azért nem díjazom, mert az "kötelező". (megjegyezném, hogy az én ismeretségi körömben (és nem baráti körömben) ráadásul még divat is imádni az Adam Lambertet meg Sp-t..

2011. febr. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!