Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki menne vissza a villába?...

Ki menne vissza a villába? Éva vs Szandika?

Figyelt kérdés
2011. márc. 2. 21:13
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
ÉVA
2011. márc. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Szandika, mert még mindig ki tudja játszani az "alulról jött, sanyarú sorsú egyszerű lányka vagyok" kártyát, még csak nem is kell rájátszania. Az Évának túl nagy a szája, de nincs meg a háttér, ami okot adna rá..
2011. márc. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én jobban örülnék Évának, Szandika új arca nem tetszik, mm ahogy Alekoszt oltja.
2011. márc. 2. 21:29
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Éva. Szandika rengeteget vesztett a népszerűségéből a mostani viselkedése miatt. Évától meg igazából ezt szoktuk meg.
2011. márc. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%
Éva! Éváról előbb-utóbb mindig kiderül, hogy mi van nála a háttérben,mert tényleg őszinte. Ez a mostani Szandikáról nem mondható el, sem Anikóról.
2011. márc. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Thurston ***** válasza:
Jelenlegi helyzetben bizonyosan Éva. Szandika láthatóan rengeteget vesztett a népszerűségéből. Elvégre akik elvakult Alekosz-rajongók, azok egyértelműen utálni goják az undokoskodása miatt. Én mondjuk nem értek ezzel egyet (én más miatt nem szeretem, haha), de a múltkori netes szavazásból kiderül, hogy ez a szitu.
2011. márc. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%

Nekem van egy véleményem. Persze ezzel nem kell egyetérteni. Alek-Éva-Szandi rajongótábora egy olyan tábor, akik tényleg támogatták volna egymást. Most Szandi kiesett, de a tábor erősen összetart Éváért és Alekoszért. Persze vannak kivételek, mert van olyan Éva fan aki nem bírja Alekot és fordítva, de a többség összetart. És ez nem olyan béna semmi, mint Béciéknél, akik minden egyes párbajon felszólítják a rajongóikat, hogy támogassák azt akit ők akarnak vissza. Ez sokkal stabilabb. Ebből Szandika most kiesett, és bár a saját rajongói megmaradtak azért (mert maradt neki még így is), ezt az összetartó csapatot elfelejtheti. Úgy kell neki.


Remélem Éva megy vissza több okból is.

1. Megnézném a beképzelt Szandika fejét.

2. Nem bszogatná többet odabent Alekoszt

3. Szandika már eljátszotta az utolsó esélyét, unalmas, szánalmas, sggfej.

4. Szandika odabent igazából senkinek sem hioányozna, mert Béciék magasról tesznek rá, csak taktikailag jó nekik hogy ott van, Éváék jobban meglennének nélküle, Anikó meg úgyis talál magának új havert.


Ennek ellenére a "nehézsorsú lányka" szerep nagyot lendíthet a bentmaradásán, főleg ha az RTL még tesz is rá. Már egyszer itehették volna, de kivételeztek vele.

Utálatos dolog az emberek sajnálatára, és a nehéz sorsra építeni, de sajnos van akinek ez bejön.


Bocsi, hogy ilyen hosszú lett.

2011. márc. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Éva fog vissza menni!!!
2011. márc. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Éva menjen vissza,legalább Bécikének is egy kicsit letörik a szarva,hogy rajta kívül még más erős emberek is vannak/Éva, Alek/.
2011. márc. 4. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!