Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Lehet unalmas, de megint...

Lehet unalmas, de megint Rubint Rékás kérdés. Miért vannak sokáig oda azért amit csinál, meg hogy csak 5 kg-ot hízott a terhessége alatt? Hiszen nem élte át a szülést egyszer sem!?

Figyelt kérdés

Annyira odáig vannak, hogy huh hogy csinálja, milyen durva, hogy még szülése előtt is edzést tartott, na de programozott császárral szülni azért nem olyan mint vajúdni nem tudom én hány órát!

Persze egyáltalán nem nézem le azokat, akik programozott császárral szültek, hiszen megvannak ennek a jól megalapozott orvosi indokai, nem tudom ő miért szülte már az első is császárral, de nekem annyira ellenszenves, hogy mutat egy hétköznapi ember számára követhetetlen mintát, közben meg a valódi fizikai megterhelésen, a szülésen soha nem esett át!


2011. márc. 12. 21:30
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Oké, de most az hogy függ össze, hogy valaki mennyit hízott, azzal, hogy milyen módon szült? Nem a szüléskor hízik az ember, hanem rendszerint előtte.

Én nagyon nem csípem Rubint Rékát, de azért azt el kell ismerni, hogy nem lenne szakmailag túl hiteles, ha 30 kiló túlsúllyal rendelkezne szülés után. És azért valamit tényleg jól csinálhat, hiszen úgy sikerült ezt megoldania, hogy a gyerekei is mind egészségesen jöttek a világra, szóval rájuk nem volt káros hatással az, hogy terhesen is figyelt az étkezésére, mozgására, edzéseket tartott, stb.

2011. márc. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
A sportolóknak kötöttebbek az izmaik, emiatt nagy százalékuk császárral szül.
2011. márc. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
59%

Ugyan ki nem állhatom RR-t, de ha te is azt írod, hogy nem tudod miért volt az első szülése császár, akkor minek irogatsz? honnan tudod, hogy pl. nem harántos gyerek volt,miért gondolod, hogy poénbólcsászároztatta magát?

És akkormost ő nem jó anya? vagy csak az a baj,hogy te 30 kilót híztál?

2011. márc. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
5kg az inkább fogyás, mint hízás. (Hiszen tudjuk víz, vér, gyerek, méhlepény stb.) Neki ez az életmód a normális, ezért nem kell rá sem felnézni, sem elítélni! DVD-n elmondja hogyan kell ehhez táplálkozni, reggelire 1 Norbi műzliszelet, ebédre fitnessz menü max 1200 kalória, vacsorára hús vagy hal köret nélkül. Ez egy nem túl nehéz fogyókúra :)
2011. márc. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Igazából nem fogtam fel, mi itt a probléma, ne haragudj:)

Az, hogy szülés alatt is fitt maradt és nem hízott el, hogy függ össze azzal, hogy programozott császárral szült??

Meg ez miért von le az érdemeiből? Én még nem szültem, de azt a gyereket ki is kell hordani, nem csak a szülés létezik, ott van az azt megelőző 9 hónap. Szülő ismerőseim alapján az az időszak keményebb, mint maga a szülés, ami már "csak" pár óra vajúdás.

2011. márc. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
Engem az idegesít, hogy ennyire felkapják a "sztárokat". Nő létemre gyűlölöm a bulvárt..
2011. márc. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Igen,lehet rosszul fogalmaztam.Én csak azt nem bírom,hogy mindig frusztrálják az "egyszerű" nőket, akik többet szednek föl, vagy nem tornáznak terhesség alatt.

Soha nem azt halljuk a médiában,hogy azért egy komoly, igénybevételt, fizikai megterhelést jelent a szülés, hanem hogy bizonyos emberek így-úgy néznek ki szülés után, alatt...


Ja amúgy össz-vissz 8 kg-ot szedtem fel,alapból nem voltam még kövér se, és ettem mindent.Húgom baromira odafigyelt és 20 kg ugrott rá...szóval ez nem csak a táplálkozástól függ szerintem

2011. márc. 12. 21:46
 8/23 A kérdező kommentje:

Na akkor majd szülj egyet és meglátod mennyire "csak pár óra vajúdás a 9 hónaphoz képest":)


Engem az zavar, hogy baromira felkapták,példa értékűnek tartják, egy erős fizikumu nőnek, ennek ellenére 1 szülést sem csinált végig.

2011. márc. 12. 21:49
 9/23 anonim ***** válasza:

Ki nem állhatom őt,és nem tartom követendő példának,de:

az első gyereke farfekvéses volt,ezért kellett a császár,a másik kettő meg ugye következmény.És a császáros szülés is igenis valódi fizikai megterhelés,és igenis ugyanúgy át lehet élni.

A bulvárral meg egész egyszerűen nem kell foglalkozni.

2011. márc. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Hogy erős fizikumu vagy nem,annak semmi köze ahhoz,hogy hány szülést és hogyan csinálta végig.

bárki nem állhatom, annyit elért, hogy ma már nők elgondolkodnak azon, hogy normális-e 30kilót hízni. Amikorén voltam terhes, 20éve, végig sportoltam mint ahogy előtte és utána is,és mindenki hülyének nézett. Sok nő azt mondta, hogy megölöm a gyerekem.

Etten amit kívántam, a legtöbb a fiammal voltam, +9 kiló volt rajtam. a lányokkal kevesebb.

Ez a felfogás legalább (RR-nek köszönhetően is) megváltozott.

2011. márc. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!