Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Varga Viktor meleg?

Kokakólalájt kérdése:

Varga Viktor meleg?

Figyelt kérdés
2011. márc. 12. 23:14
1 2
 11/19 anonim válasza:
28%

Persze hogy meleg!! Hol éltek??

Ez egy veréb!! Egy idióta,aki lusta dolgozni,és valami agyhalott idióta felkapta,azért figyel fel rá a sok hülye!! Én tuti szétrugnám a fejét,ha összefutnák vele!!

Ki a g...ci ez?? Ez is csak egy ember!!Ráadásul egy csicska veréb !!!És még meleg is !!!

Golyót neki.....mármint puskából...

2011. márc. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:

Igen, meleg.

de ha valaki egyébként nem tudná, akkor is a képekből látszik, h egy 30 kilós passzív :DD

2011. márc. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
Csak rá kell nézni.
2011. márc. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
szerintem nem az, de nem is a mi dolgunk a szexuális élete... persze találgatni lehet, de amíg nem nyilatkozik róla... sosem lehet tudni
2011. márc. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
de az. a cox, az alterego meg az action néha-néha feltünedező alakja :D (aki nem tudná, ezek meleg éjszakai bárok)
2011. márc. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
47%
Ki az büdös francoknak képzelitek ti magatokat hogy más szexuális irányultságáról döntsetek? Viktornak közvetlen ismerőse vagyok és nem meleg. Olyan gyönyörű barátnője van amilyen nektek sosem lesz. És az hogy nem dolgozik? Hol éltek ti? Belegebednétek ha annyit kéne dolgoznotok mint neki. Minden nap máshova megy egy perc pihenője sincs nem csoda ahogy szegény ilyen vékonyka. Amúgy meg alkatba alapból nem illik belekötni, mivel nem ő tehet róla. Elegem van az ilyen ismeret nélkül ítélkezős mocskokból akik azt sem tudják kiről beszélnek. Nem látszat alapján kéne ítélni bár tudom ez a módi a 21. században. Agyoniskolázott barmok. És nem akármiért fedezték fel tudjátok tett is érte, nem a semmi énekhanggal érkezett hanem végigjárta az összes iskolát... Ami a legtöbb énekesről nem igazán mondható el. Kötelességtudó és fegyelmezett emellett pedig jókedéjű laza és optimista. Hatalmas bűn való igaz.
2011. ápr. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem kell megvédened Viktort. Elképzelhető, hogy nem tartja fontosnk megosztani veled a témát. Egyérelműen érezhető, hogy az, mondjuk ez engem nem zavar, de úgysem a farkát szeretném fogdosni. (Mondjuk az a mesztelen kutyás kép, amit ide felraktak...szóval öklendeztem) Nagyon jó és stabil a hangja, de szerintem mindig megosztott lesz és kevésbé népszerű. Maradjon a ruhatervezésnél. A melegség alap egy ruhatervezőnek, parfümösnek. (Pl. Calvin Klein)Szerintem nem kell a melegségét felvállalnia, mert senkinek semmi köze hozzá. Érezze jól magát.
2011. ápr. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ki a fa.zom az a vargaviktor? :)
2011. máj. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
45%
Még egyszer meg ismétlem Varga Viktor nem meleg. Ti meg mind undorítóak vagytok hogy háttérinfók nélkül ítélkeztek :) Nem is ismeritek de mindegy...
2011. máj. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!