Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hol lakik valójában Győzike?...

Hol lakik valójában Győzike? Tényleg olyan gazdagok mint, ahogy a tévében látjuk?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Valójában arra lennék kiváncsi,hogy tényleg igaz e abból valami amit a show-ban lehet látni,tehát hogy olyan szép házban élnek e a valóságban is,és hogy igaz e hogy nagyon gazdagok?

Köszi a válaszokat

Sziasztok:Farkas Kriszti


2009. febr. 21. 14:16
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Többé-kevésbé Nem szegények.. de azért anyira nincsenek elszálva mint ahogy a müsorba mutassák ( de ez csak az én gondolatom)
2009. febr. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A Lamborghinit pl. csak a forgatásra bérelték,aztán úgy adták elő,mintha az övék lenne...
2009. febr. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy csomo csak kamu... sok megjátszás van benn... csak a pénzért csinálják...
2009. febr. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nagyon gazdagok, de az összes ruhát, amit viselnek a show-ban a szponzorok állják, ahogy a külföldi útjaikat is és ki tudja még miegymást...biztos, ők is ki tudnák fizetni, de nem is kell...
2009. febr. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem laknak messze Starján központjától,kb 1 km-re,de ez egy zöldövezet.Egyébbkén Starján egy csúnya,szürke,rossz elosztású és közlekedésű unalmas megyeszékhely.Az övéké az utca elején a sarki ház.Egy teljesen átlagos ház,nem látszik különlegesnek.Egyébbként abban az utcában talán az övéké a legegyszerűbb ház.Jóval drágább a többi ház az övékénél.

Szerintem nem iszonyú gazdagok,ami kívülről látszik csak reklámból szerzik.Pl kocsik,utazások.Nem jelent Nekik gondot kifizetni a gázszámlát,de nem is olyan gazdagok,hogy jelentős megtakarításuk,vagy befektetésük lenne.

Legalábbis szerintem.

2009. febr. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó válaszolónak:te tarjáni vagy?

Am ha jól tom, akk már nem itt lakik, hanem visszament Megyerbe. Meg a házuk nem 1 km-re volt/van a városközponttól, hanem a városközpontban volt/van. De lehet, h ez már nem lényeges.

2009. febr. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne tarjáni vagyok,hanem pásztói.Nem tudom visszament-e megyerbe.Amikor vezetni tanultam akkor jártam rendszeresen arra az egyívben megfordulást tanulgatni.Te is igaz-e?

Én csak azért nem mondanám őket kő gazdagoknak mert ki tudják fizetni a számlákat,nem a kínaiban vásárolnak,télen is primőr gyümölcsöt vesznek a gyerekeknek,és egyszer-kétszer naralni tudnak menni.Ez csak a magyar átlagjövedelmeket nézve tűnik luxusnak.

2009. márc. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Egyik Győzike epizódban láttam, hogy a Pécskő utcában van az a háza, amelyben forgatni szokott. Beszéltem az arra jártas emberekkel, akik elmondták, hogy igen, valóban ott lakik. Az utca 800 méter hosszú, Győző az utca fele, és a háromnegyede között lakik. A szülei, és a testvére (Zsolt) Nógrádmegyer falujában lakik, ezért szokta a műsorban emlegetni, hogy "hozni kellett volna ide 1-2 megyeri cigányt". Évi 40 000 000 forintot kap az RTL klubtól csak a Győzike c. sorozatért, és ezen kívül van még neki a Győzike c. zenekara. A romantic már megszűnt. Szerintem azért eléggé gazdagok. Az emberek azért nem szeretik őt, mert roma származású, és több pénze van mint nekik. Volt egy epizód, amikor az volt a balhé, hogy a haverjai összetörték Bea Q7-esét, mert részegen vezették azt. Szerintem azt Bea valóban összetörte, és megjátszották azt az epizódot, de amúgy szerintem a többi epizód nem megjátszás. Nincs benne forgatókönyv, nincsenek betanulva a szövegek, hanem ott van az RTL 2 kamerával a héten 2-3 nap, és a dolgokat összevágják egy epizóddá.

2009. júl. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
<font color=red> igen az utolsó válaszolónak van igaza </font>
2010. máj. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
A lófaszt! Már bocsánat! De sokan nemcsak azért gyűlölik azt az idiótát, mert roma. Hanem azért, mert sok pénzt kap az ilyen nagyon kínkeserves Győzike show-kért. Most nem azért, de ennyi erővel hozzánk is eljöhetne az RTL klub stábja, és megrendezünk egy olyan nagy családi hepajt, hogy sokezres nézettség lenne. Erről ennyit. Ez az én saját véleményem, de szerintem sokan így gondolják!!!!!!
2011. ápr. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!