Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Natalia Oreiro-tól szeretnék...

Natalia Oreiro-tól szeretnék autogramot kérni! Mi az autogramcíme?

Figyelt kérdés
És mit írjak? Gondolom levelet kellene írnom.. de hogy írjam? És azt is szeretném, ha küldene magáról képet... nagyon szeretem őt kiskorom óta!
2009. febr. 22. 13:10
 1/9 A kérdező kommentje:
Egyébként lány vagyok...
2009. febr. 22. 13:11
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Natalia Oreiro


Besaras 2296


C. P. 1429


Capital Federal


Buenos Aires


Argentina

2009. febr. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

ne nagyon reménykedj, hogy válaszol... a sztároknak erre nem szokott ideje jutni

de azért segítek neked egy kis spanyol levéllel (remélem nem lesz benne hiba:D)

Querida Natalia,

Soy una chica húngara de ....anos (a .... helyére írd be,h hány éves vagy), desde que era nina soy tu aficionada, me gustan mucho tus telenovelas y canciones. Podrías enviarme una foto firmada por ti? Estaría muy feliz! Muchas gracias por leer mi carta, estoy esperando tu respuesta con la foto! Un saludo y besito desde Hungíra, ..... (aláírás)

mi correo es: ..... (címed)


tényleg remélem,hogy ninsc benne nyelvtani hiba, rég nem használtam már a spanyolt :D

2009. febr. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ohh, nagyon szépen köszönöm, igazán aranyos vagy!!!! Köszönöm!!!!


Leírnád még azt is, h pontosan mit jelent? szó szerint.. :)

2009. febr. 25. 16:14
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

magyar fordítás:


Kedves Natalia,

Én egy ... éves magyar lány vagyok, és kiskorom óta a rajongód, nagyon szeretem a sorozataidat és a dalaidat is. tudnál küldeni magadról egy aláírt fényképet? nagyon boldoggá tennél! köszönöm,hogy elolvastad a levelem és várom a válaszod a fotóval. puszi és üdvözöllek Magyaro.-ról, ... aláírás

a címem ....


ha valami mást is akarsz még beleírni szólj:D

2009. febr. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
óóó, köszönöm szépen!!! nagyon aranyos vagy! így tökéletes lesz! köszönöm!!! :)
2009. febr. 26. 17:28
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia ne haragudj, szeretném megkérdezni, hogy válaszolt neked? mert ha igen, én is szívesen írnák neki, mert nagyon kedvelem. Koszonom, ha válaszolsz!
2009. dec. 29. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szia :) Válaszolt, mert én is szeretnék küldeni nek levelet :) ?
2014. dec. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én 2011-ben küldtem és nekem nem válaszolt! :(( De neten valaki írta, hogy neki igen!
2018. jan. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!