Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a kedvenc Adam Lambert...

Mi a kedvenc Adam Lambert számotok és miért az?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok ki melyik számát szereti a legjobban:D

Kort is ha kérhetnék:)


14/L


2011. márc. 30. 18:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Húh elég nehéz választani, mindet imádom a FYE albumról!

Talán az Aftermath, a For Your Entertainment, és a Pick u Up ami különösen közel áll hozzám:)

De ez inkább attól függ milyen a hangulatom, egyszerűen fantasztikus amit ez az ember csinál...

2011. márc. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
15/L ez lemaradt:)
2011. márc. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

nekem a Whataya want from me a kedvencem, de nagyon sezretem szinte az összes számát, egyik kedvenc előadóm :D


14/L

2011. márc. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Hát egy Glambert számára ez a legnehezebb kérdés. :D

A FYE album összes száma fantasztikus. Ami a legközelebb áll hozzám,az az Aftermath és a Can't let you go. Az IIHY a hangulata miatt,és mert kedves emlékek fűznek hozzá,történetesen a novemberi koncert. A Fever,mert az volt az első szám amit hallottam tőle ,és a FYE ,ami örök kedvenc. DE ott van még a Voodoo,DTRH.... :D

A Take One lemezről a December, és a korábbi demok közül kedvelem a Glamorize-ot ,a Kiss and Tell-t,a Live the Life remixet, a Pop goes the Camera-t .... :D

18/L

2011. márc. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Óh kedves utolsó, én ezeket a számait nagyon nem ismerem csak ami a FYE-n van rajta, meg a mostani GNL-en.

Majd igyekszem keresgélni, meg hallgatgatni a többi számait is:)


Az én kedvencem is a Fever, Aftermath, a Voodoo-tól ha hangosan hallgatom, kiráz a hideg:D (Jó értelemben)

És még a Sturt...én igazából az összes számát szeretem, a Broken Opent-t meg a Can't let you go-t annyira nem...

2011. márc. 31. 08:51
 6/21 anonim ***** válasza:

Első vagyok! A Can't let you go-t is imádom, de tényleg nagyon nehéz választani, egyszerűen mindegy milyen a hangulatod, mindig megtalálod azt a számát ami "kifejez":)

A Glamorize, Kiss & Tell fantasztikusak! Kedves kérdező nagyon ajánlom figyelmesbe!;)

2011. márc. 31. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
*figyelmedbe
2011. márc. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
A Can't let you go azért nem jön be annyira mert nekem már kicsit az túl pörgős, a Glamorize nem az én világom...a Kiss N' Tell pedig elmegy...
2011. márc. 31. 10:18
 9/21 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=tAkpG5-X-hg

Hogy érted, hogy ez pörgős?:D

2011. márc. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Nem úgy xD

Maga a refrén...nekem nem gyere be xD

Valahogy...áh nem tudom...maga ahogy mondja hogy Can't let you go, az nem tetszik alapból:D

2011. márc. 31. 12:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!