Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Egy videóban láttam, hallottam...

Egy videóban láttam, hallottam, hogy a VV Olivér azt mondja, hogy be lehet őt jelezni ismerősnek Facebook-on, de én csak a Tetszik gombot látom a képe mellett. Hogy is van ez?

Figyelt kérdés

Nem akarom bejelölni ismerősnek, hisz nem ismerem személyesen, csak az zavar, hogy nem értek valamit.

Jelen esetben ezt.

Beírom a nevét, és kijön az oldal, az amelyiket ő is mondja a videóban, de csak a Tetszik gomb van ott.

Olyan nincs, hogy Ismerősnek jelölöm.

Akkor hogy lehet mégis?

Nem értem.


2011. ápr. 3. 17:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Van olyan oldal, több is, ahol bejelölheted - pl. : Oliver Simor .
2011. ápr. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De miért r a vége, nem Simon-nak hívják?
2011. ápr. 3. 17:29
 3/7 anonim ***** válasza:
Simor olivér.
2011. ápr. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
két hete még volt privát fiókja,ahol be lehetett jeölni ismerősnek,de azt felfüggesztették.most van egy hivatalos oldala ez itt: [link] ő ténylegesen Olivér,ő ír ide. a többi olivér kamu,csak csináltak neki fiókot az ő nevében(ez mondjuk nem értem mire jó).és amúgy SimoR Olivérnek hívják. tehát csak lájkolni tudod az oldalát.:)
2011. ápr. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2011. ápr. 3. 18:33
 6/7 anonim ***** válasza:
nem függesztették fel, nemes egyszerűséggel törölte azokat, akiket valójában nem ismer.
2011. ápr. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

17:53 vagyok. helyesbítek.amit belinkeltem az Oli hivatalos oldala,és még ez is oli: [link]

de a többi tényleg egyik sem ő!!:)

2011. ápr. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!