Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » VV4: Legyetek szívesek,...

VV4: Legyetek szívesek, mondjátok meg, hogy Éva miért szórakoztató?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 4. 18:05
 1/8 anonim ***** válasza:
14%

engem nem szórakoztat, én nem röhögöm őt ki, egyszerűen csak azért a kedvencem mert igaz ember, még ha szr ember akkor is. felvállalja magát, nem játsza az álszentet, ennyi. de gondolom neked ezt magyarázhatom, számodra az a szimpatikusa ha valaki kedves aranyos, közben meg hátba támad. sok szerencsét. remélem sok ilyen ember van a környezetedben. nagyon sajnállak.


akkor már inkább egy éva kiről tudom hogy bármikor hátba támadhat, tehát alapba óvatosabb vagyok vele. egy gigi meg szépen átver, és kiröhög, mert beveszed, hogy aranyos.

2011. ápr. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Thurston ***** válasza:
Igen, Éva szvsz semmiben sem jobb akármelyik bentlévőnél, csak például Gigivel ellentétben ő nem akarja jobbnak mutatni magát. Ez meg azért az emberek többségének szerencsére még mindig jelent valamit.
2011. ápr. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
a veszekedései, kiabálásai, beszólásai viccesek. szórakoztató személyiség egy szórakoztató műsorban. lehet kedvelni vagy nem kedvelni de a lényeg h az emberek azért ülnek le a való világ elé h szórakozzanak.és éván igenis lehet nevetni akármilyen ember is ő valójában..
2011. ápr. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Talán nem is úgy fogalmaznék, hogy maga Éva a szórakoztató, hanem ő legalább a kitöréseivel generál valami eseményt a villában, ami miatt érdemes megnézni. Alekosz is alakít ami miatt érdemes leülni a műsor elé, Anikó is. Ő pl. azzal, hogy mikor hova húz, mikor kinek játsza el a barátot.

Laci miatt nem nézném. Mindig csak a "hit és becsület" szöveget lehet tőle hallani, meg a harc, csata...Ezzel ellentétben mindig csak lapul, nehogy komolyabb komfliktusba kerüljön. Béci sem tud olyat alakítani ami miatt érdemes lenni nézni, és Jerzsi sem. A haveri beszélgetésekre nem vagyok kíváncsi, amit ők szoktak folytatni. Azon mit nézzek?

Engem nem érdekel, hogy ki milyen ember. Őszinte, idegbeteg, békés, barátságos...Nem azért nézem a műsort, hogy a leendő barátaimat válasszam ki, hanem egy kis kikapcsolódás, szórakozás, nevetés miatt.

2011. ápr. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez Teljesen igaz :)
2011. ápr. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nagyon vicces, ahogy Alekosszal elemzik a helyzeteket és kertelés és szépítés nélkül mindenkiről keményen megmondja a véleményét.
2011. ápr. 11. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Azert, mert a mai emberek szorakoztatonak tartjak valamiert a nagypofaju kotozkodos prostikat bambulni a tv-ben.
2011. ápr. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Jó nő, esze van, stílusa van, fehér ember. Ennyi.
2011. ápr. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!