Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Nagy baj az, ha szinte egész...

Nagy baj az, ha szinte egész nap (de legalábbis a nagy részében biztos) egyetlen emberre gondolok?

Figyelt kérdés
FONTOS. A bizonyos ember HÍRES. Nem ismerem, de magyar és alig van korkülönbség (egy év sem). Nem úgy vagyok oda érte, ahogy sokan mások így "jujj decuki", vagy ilyesmi.. Csak azt érzem látnom kell, hiányzik. Szeretném még azt is kérdezni, hogy ez ellen tennem kéne-e, árthat-e nekem valahogy, vagy csak merüljek egyre mélyebbre? Köszönöm előre is a segítséget.
2011. ápr. 4. 19:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem mered bevallani, hogy SP az?
2011. ápr. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem ő az :) Azért nem írok nevet, mert akkor az emberek nem tudnának eltekinteni attól, amit róla gondolnak, akár jó, akár rossz. De nem Krisztiánról írtam.
2011. ápr. 4. 19:31
 3/10 anonim ***** válasza:
Attól függ...Hány éves vagy?:)
2011. ápr. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
15 :|
2011. ápr. 5. 17:56
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem tudsz majd belemerülni mélyebben,mert nem fogsz vele találkozni,nem lesz vele semmilyen kontaktusod.

Ez az egész el fog múlni,ugyan úgy ahogy minden más tininél.

Nem értem,hogy hiányozhat,ha nem is ismered.


Ja...és(ez csak az én véleményem)a híres emberek,csak mondják milyen fontosak nekik a rajongóik....de hidd el,leppattintana,olyan gyorsan,hogy csak pislogsz.

Nem érdemes őket szeretni....vonatkoztass el tőle,szeresd a zenéjét,vagy a filmjét!De ne a hangját,vagy a kinézetét...stb..

2011. ápr. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem érdeklik a rajongói :) Köszönöm szépen a választ egyébként.
2011. ápr. 6. 15:49
 7/10 anonim ***** válasza:

Kijavítanám a kedves előző hozzászólót.

A normális hírességek tudják honnan jöttek, és hol lennének a rajongóik nélkül, ezért nem csak mondják, hogy szeretik őket, valóban hálásak nekik, az persze tény és való, hogy nem úgy tekintenek legtöbb esetben rájuk, mint egy elenkező nemet képviselő, egyenlő félre, ami nem is csoda, hisz a rajongó az rajongó, és nem úgy viszonyul a hírességhez, mint ha az egy ugyan olyan ember lenne mint ő, hanem magasztalja. Legtöbb esetben legalábbis.

14/L

2011. ápr. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Csak nem MM az?? Amúgy tényleg aranyos :)
2011. ápr. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem énekes :)
2011. ápr. 19. 15:53
 10/10 anonim ***** válasza:
Légyszi mond el ki az:D amúgy szerintem is el fog múlni.
2011. ápr. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!