Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A Jonas Brothersrol hogy hogy...

A Jonas Brothersrol hogy hogy nem hallani mar?

Figyelt kérdés
Nem mintha hianyoznanak, csak 1-2 eve minden masodik kerdes roluk szolt, most meg egy sem. Most mar latjatok, hogy milyen gyorsan mentek a sullyesztobe?
2011. ápr. 7. 04:53
 1/9 anonim ***** válasza:

kössz, már épp elfelejtettem őket, mikor megláttam a kérdésed...:/ XD

viccet félretéve, 'minden csoda 3 napig tart' bár őket még jószivvel se lehet csodának nevezni... szerintem egyszerűen rájuk untak, akik 2-3 éve szerették őket, azok remélhetőleg felnőttek, és rájöttek, milyen gázak... emellett jöttek újabb hírességek stb. ez van a nem olyan érdekes hírességekkel, 1-2 év után a selejtezőbe kerülnek, csak az igazán jók maradnak fenn évekig.

2011. ápr. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
justin bieber is követhetné már, mert midenhol ottvan és én nem akarom látni... A youtube-on is minden zenei klippnél látnom kell a nevét a kommenteknél
2011. ápr. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Jött a helyükre Justin Beiber, de majd ő is eltünik a süllyesztőben, csak addig annyi zsét szed össze hogy soha nem kell mjad dolgoznia.
2011. ápr. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
már összeszedett annyit rég...sok millió dollárja van már azt olvastam
2011. ápr. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Magyarországon kevésbé hallani róluk az tény, azonban külföldön ugyanúgy szeretik Őket. Csak megemlíteném, hogy Nick például már nem egyszer lépett fel a Fehér Házban Barack Obama előtt...nem hinném, hogy ez azért történt volna, mert olyan rossz. Illetve most itt van Justin Bieber, akit nagy szenzációnak tartanak...ezért hallani kevésbé róluk kicsiny országunkban. Nem pedig azért, mert "mentek a süllyesztőbe".
2011. ápr. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
En az USA-ban elek es itt is lecsengett mar a Jonas Brothers laz. Attol, hogy valakit elhivnak a Feher Hazba, a nepszerusegebol is eredhet meg abbol, hogy minden korosztaly igenyeit ki kell elegiteni. Ezzel az erovel Kiszel Tunde is jo, mert meghivjak az Operabalra? A JB 80% menedzsment, 20% tehetseg. Ha nem nyomattak volna oket orrba-szajba, akkor nem itt tartananak. Ok 100-szor annyi figyelmet kaptak, mint barki mas.
2011. ápr. 26. 02:55
 7/9 anonim válasza:

Ezzel egyáltalán nem értek egyet. Mindhárom srác nagyon tehetséges, nem pedig a menedzserük nyomja Őket. Nick énekel, dobol, zongorázik, gitározik, dalokat ír. Joe énekel, tud gitározni, ahogy Kevin is. A hangjuk is jó, a dalszövegeiknek pedig van mondanivalója, nem arra megy, hogy fülbemászó legyen a dallam. Ami pedig a Fehér Házas szereplést illeti...nem hinném, hogy mindenki szerepelhet ott...én még nem hallottam, hogy pl. Justin Biebernek fellépése lenne ott, pedig Ő az, akit tényleg nyom a menedzsere és egy csomó rajongója van az USA-ban is. Illetve ha te az USA-ban élsz és láttad a legutóbbi ünnepséget, amit a Fehér Házban rendeztek és amin Nick fellépett (jelzem, ez már zsinórban a második ünnepség, amin ott fellép!), hallanod kellett, hogy mit mondott róla Barack Obama: "Nick Jonas is a master. Glad to have talented people like him in this country." Azért nem mindenkiről mond ilyet az Amerikai Egyesült Államok elnöke...

És, hogy az Operaházas példádra reagáljak...Magyarország egy kis ország, ne hasonlítsuk össze az USA-val...


Az utolsó voltam.

2011. ápr. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Szerinted ha meghivnak valakit, akkor mondanak rola rosszat? Nyilvan nem Obama imadja oket, hanem biztos a lanyainak tetszik es ez csak ilyen sablonszoveg a protokoll miatt.


Justin Biebert eleve nem hivtak meg, mert 1. o kanadai, 2. meg csak nem reg tunt fel, a Jonas Brothers mar sokkal regebbi.


Sok fiatal jatszik hangszereken, megsem kerulnek rivaldafenybe. Egyszeruen felkaptak oket, kulonben nem nyomattak volna oket orrba-szajba. Azt meg teljesen nevetsegesnek tartom, hogy ezeket a fiukat annyira helyesnek talaljak az atlagon aluli kulsejukkel. Ebbol is latszik, hogy a menedzsment miatt jutottak oda, ahova. Foleg Joe egyaltalan nem egy szepfiu, kimesz itt az utcara es 5 perc alatt talalsz jobban kinezo fiukat.

2011. ápr. 26. 18:18
 9/9 anonim válasza:

Természetesen nem mondanak rosszat arról, akit valahova meghívnak, azonban nem is kötelesek "fényezni." Mondhatott volna annyit is, hogy "Köszönjük szépen ezt a színvonalas produkciót. Nick Jonast láthatták a színpadon." És kész. Ez ugyanúgy megállta volna a helyét. Egyébként pedig nem értem, hogy miért olyan elképzelhetetlen, (oké, Obama nem Jonas rajongó) de miért ne tisztelhetné őket, azt amit elértek, a dolgosságukat? Akkor pedig nyugodtan komolyan is gondolhatja azt, amit mondott.


Bieber pedig lehet, hogy újabb és kanadai, de egy ilyen jellegű, vagy hasonló kaliberű rendezvényem sem láttam még feltűnni, pedig most Bieber láz van...már ahol.


Az pedig nem igaz, hogy orrba-szájba nyomatták őket. Sokan, akik tehetségesek, híresek szeretnének lenni, megszeretnék mutatni a világnak, hogy mit tudnak, azzal szeretnének foglalkozni, amit szeretnek, az pedig, hogyha valaki tesz is ezért valamit, még nem orrba-szájba nyomatás. Csupán csak megragadták a lehetőséget arra, hogy valóra váltsák az álmaikat. Ennyi az egész.


Ami a kinézetüket illeti...nem mindenki amiatt szereti Őket. Vannak, akik elvonatkoztatnak ettől és nekik csak a stílus, a dalok tetszenek. Egyébként pedig ebben a szakmában nem az a mérvadó, hogy valaki mennyire helyes. Jó, persze fontos, de ha nem lennének tehetségesek, a helyességükkel elmehetnének nyaralni. Joe pedig... ízlések és pofonok. Egyeseknek álompasi, másoknak nem jön be. Ez van. Senkinek sem lehet ugyanolyan az ízlése.


Na de szerintem fejezzük is be ezt a véleménycserét, mert nyilvánvaló, hogy nem tudsz meggyőzni az igazadról, ahogyan én sem téged az enyémről. Te azokat gondolod, amiket leírtál, én pedig azokat, amiket én írtam. És ez természetes, hiszen nem muszáj mindig mindenkinek mindenben egyetértenie...mint már mondtam, ízlések és pofonok ;)

2011. máj. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!