Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » VV Olivérrel szeretném felvenn...

VV Olivérrel szeretném felvenni a kapcsolatot!? (FONTOS)

Figyelt kérdés

szeretném felvenni vele a kapcsolatot,de facebookon nem ír vissza sajnos.valaki elérhetőséget ha tud,akár privátba is írjon.

köszönöm.:))


2011. ápr. 7. 21:19
 1/8 anonim válasza:
55%
Kár vele...úgyis bunkó...
2011. ápr. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
a kérdés nem ez volt..én nagyon bírom.!
2011. ápr. 7. 21:31
 3/8 anonim ***** válasza:
hol a kérdés????? ez nem kérdés amit írtál!!!!
2011. ápr. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Már vagy 20-szor kiírtál ezzel kapcsolatban. Miből gondolod, hogyha eddig nem tudtak itt segíteni neked, akkor ezután majd tudnak? nehéz felfogni, hogy itt senki nem fog neked privát elérhetőséget adni?

Keress utána hogy mikor hova megy, mert ugye rendszeresen jár szórakozóhelyekre Alekoszt népszerűsíteni, és menj oda, és akkor találkozhatsz vele. Unokatesóm is így futott össze vele, közös kép is készült róluk. Mondjuk ő nem szándékosan ment oda, csak pont ott volt, ahova amúgy is szokott járni. De az mindegy. Valahogy oldd meg, ha már ennyire kajtatsz utána, csak ne kérdezd meg még 100-szor ezt.

2011. ápr. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%
Ha megtalálod, üzenem neki, hogy nála nagyobb és gusztustalanabb bunkót ritkán hord a hátán a Föld. Ugyanezt átadhatja a püffedt szájú barinőjének is.
2011. ápr. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
én nem írtam ki még egyszer sem ilyen kérdést.nyilván azért írtam ki,mert nem találtam még ilyet itt,de ha láttam volna biztos nem írom ki.de nehogymár elnézést kelljen kérnem azért mert kiírok egy kérdést.én bírom Olit,és akinek ez nem tetszik húzzon innen el a....!ti vagytok gusztustalanok:)
2011. ápr. 8. 14:05
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Tessék:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__sztarok-bulvar__16..


http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__sztarok-bulvar__16..


http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__sztarok-bulvar__16..


Kísérteties a hasonlóság, ugyanaz a szóhasználat, a "fontos" kifejezés is mindig ott van.

Szerintem azokat is te írtad, de végül is tagadhatod, nekem 8.

2011. ápr. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is nagyon bírom Olit :-) !!!!!!


Facebook-on írjál neki, másképp nincs esély rá!


Mivel van barátnője, ezt tiszteletben kell tartani!!

Szabadideje pedig nemigazán van..


Nézz utána, hogy hol kampányol épp Alekosznak és menj el oda!!

2011. ápr. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!