Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki utálja rajtam kívül azt a...

Ki utálja rajtam kívül azt a köcsög Balkefost (Alkeszt) a VV4-ből?

Figyelt kérdés

Érvek:

Primitív.

120 szavas szókincs

Rosszindulat

Idétlenség

Csúfság


2011. ápr. 27. 20:04
1 2 3
 11/24 Fannicca ***** válasza:
50%

Úristen!! Egy beképzelt idióta alak!

Még ő nevezi Évát alkoholistának amikor ő gurult be egy mikroszkóppal látható kortyért!!!!

2011. ápr. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
0%
Fannicaa,ne b.sztasd,ő csak a értelmes gondolataira hagyta meg azt az utsó kortyot,ahogy Ő mondaná.XD
2011. ápr. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
50%
Gyűlölöm, utálom nagyon. Nem értem, hogy hogyan engedhetik meg a lányok hogy egyáltalán hozzájukérjen Alekosz. Én már régen lerúgtam volna őket. Az egy dolog, hogy próbál úgy beszélni, mintha értene is hozzá, de azt a sok kifejezést nagyon rossz helyen használja....
2011. ápr. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
50%
Én is utálom ,sőt gyűlölöm...
2011. ápr. 29. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
42%
Nagyon utálom!!! Egy legjobb baráttal nem csinál ilyet az ember, mint amit ez a b*zi csinált Évával -.-" Arról meg nem is beszéljünk h szegény Anikóval is mit művel :@@@@ -.-
2011. ápr. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Ja és amit kihagytam, de egy újabb "érv" az undorító fehér gatyája, egyszerűen szánalmas.
2011. ápr. 30. 10:11
 17/24 anonim válasza:
39%
Fúj én nagyon utálom meg az Évikét is remélem kiesik !!!!
2011. ápr. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
29%
Utálom! Egy idő után már nem vicces ez az okoskodó stílus, és sajnos nagy esélye van megnyerni...Alekosz ellenesek, a döntőben legyenek telefonközelben szerintem. Bár a hülye RTL úgyis azt csinál amit akar, a szavazás csak a pénzért van, hülyítik a népet...ezzel az egész műsorral eleve, ezért se nézem gyakran.
2011. máj. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:
29%
Utálom alekoszt de az retekklub úgyis elintézi, hogy ő nyerje meg.. -.-:)
2011. máj. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
39%
bízzunk benne, hogy az UTÁLLÓK országos tábora jóval nagyobb lesz, mint a deegenerált rajongóié, ezáltal olyan magasról nyekken a kőkemély betonon, amilyen magara emelte fel a RETEK-KLUB, és szellemi szinvonalával azonos ("tűzforró" magyarul buzernyák) rajongótábora.
2011. máj. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!