Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak engem idegesít h még a...

Csak engem idegesít h még a csapból is Kate és Vilmos esküvője folyik?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 28. 19:01
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
69%
Nem, de holnap túl leszünk rajta
2011. ápr. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
Menj ki a konyhába, míg megy a reklám. Ne nézz tévét! Én igyekszem nem venni tudomást róla, mert engem sem érdekel. (De sokakat meg igen.) De valóban, hamarosan túl leszünk rajta!
2011. ápr. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
én most hallottam róla először.
2011. ápr. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Engem sem érdekel, már túlzásba viszik ezt az egészet.. persze, nagyon szép, hogy a trónörökös megházasodik.. de az már hab a tortán, hogy főhír, hogy mennyi tortát fog enni az esküvőjén, meg hogy fogyózik. Szóval kicsit nagyon felkapta a sajtó.. mert minden újság tele van velük.. de igyekszem elkerülni és ennyi. :)
2011. ápr. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Nah, azt képzeld el, h őket mennyire zavarhatja!


PL:- Szia Vilmos! Reggel abból a tányérból ettem a müzlim, amin a fejed van! Frenetikus élmény volt!

2011. ápr. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim válasza:
74%
Nagyon örülnék, ha engem csak EZ idegesítene...
2011. ápr. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
77%
Engem nem idegesít,sőt egyenesen érdekel ,ha tehetném kimennék Londonba és ott tombolnék az esküvőn!
2011. ápr. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Király, akkor nem csak az én csőrömet b*ssza. Nem is az a bajom, hogy bemondták a híradóban, mert ha egyszer-kétszer közlik, az még oké, de hogy napi szinten 4-5 alkalommal megjegyzik, az már több a soknál. Én speciel nem hiszek abban, hogy valaki a származása miatt felsőbbrendű lenne, ezért nem tetszik, hogy ennyire felkapta a sajtó. Ráadásul itthon mindenkit érdekel, ezért kénytelen vagyok nézni (vagyis inkább hallgatni) az élő adást.
2011. ápr. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
0%

látszik, hogy magyarok vagyunk, nem angolok.


egyébként nem értem, hogy mit lehet ezen idegeskedni... de tényleg nem értem

2011. ápr. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem maga az esküvő a baj, hanem hogy túl nagy a felhajtás körülőtte, mintha a mi királyunkról lenne szó. Pedig ő valószínűleg a létezésünkről sem tud, de azért mi istenítsük.
2011. ápr. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!