Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Michael jacksonnak a bőre...

Michael jacksonnak a bőre hogy lett fehér?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 29. 16:05
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Kifehérítette szerintem valami orvosi műtéttel.
2011. ápr. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
jaja, ez tuti nem betegség miatt volt! neki agyban is volt egy pici baj.. Nem akarok szítkozódni, birom a zenéjét, de figyeljétek: fehér a felesége, ő maga is tiszta fehér lett, a gyerekeinek nem ő az apja, hogy a kicsik fehérek legyenek... kicsit furi, de a zenéje bepótol! :)
2011. ápr. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
18%

Nekem ez egy örök nagy kérdés...olyan mint a tyúk vagy tojás volt előbb vagy létezik-e a Loch Ness-i szörny? :D

Mindig mást mondtak, hogy mitől lett fehér: műtét, betegség... bár én a műtétre szavazok.

2011. ápr. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
77%

először azt mondták vitiligo-a bőr foltokban elkezd fehéredni,

aztán meg hogy valami kezeléssel lett fehér,

szerintem az igazság a 2 közt van: elkezdhetett fooltokban fehéredni, és "rásegített" valami eljárással.

2011. ápr. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy betegség miatt fehér foltok jelentek meg rajta. Úgy érezte, hogy híresség révén nem engedheti, hogy ilyen csúf legyen. Ezért kifehérittette magát...
2011. máj. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
60%

állítólag vitiligóban szenvedett, ami 20 év körül szokott megjelenni

szerintem is rásegített, hiszen eléggé látványosan történt volna a kifehéredés a betegséggel

de ha megnézed, 1988-ban azért nem volt olyan fehér még, mint pl 2000 után...

azér elég durva, hogy 25 év után fogta magát és fehérlett és közben az egész családja fekete...

2011. máj. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 nikaa11 ***** válasza:
100%

Mennyire barom aki elhiszi a pletykákat!!! nézzetek már utána a virtiligonak!! nagyapja is ebben szenvedett és az egyik fián is már kicsit látszik.

örökletes betegség és h ne legyen foltos hozzá- sminkelték a fehéret! talán az is érdekes amit ő nyilatkozik nem csak a pletykák!!!! mellesleg van egy 25 éves fia aki pont olyan mint ő , és a fiú is elismerte hogy az apja,csak ő az anyjával él európában.sőt még Michael apja is elismerte unokájaként...

2011. okt. 8. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
VI-TI-LI-GO. Írd be google-ba, b@z*+, mert nem tűröm ezeket a fajta kérdéseket. Megmondta, hogy büszke rá, hogy fekete amerikai!! Olvass előbb róla, drága, mielőtt kérdezel.... ha ténylge érdekel... mert mesterséges úton nem lehet bőrt fehéríteni!...x@
2013. szept. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!