Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Liptai Klaudia miért ilyen...

Liptai Klaudia miért ilyen beképzelt?

Figyelt kérdés
Nézem a nagy duett műsort és le vagyok döbbenve, hogy mennyire emelgeti a fejét felfele és minden mimikája elárulja, hogy nagyon szépnek képzeli magát és teljesen elszállt magától... De miért és mitől? Festék nélkül láttam már és mint egy rémálom olyan...
2011. ápr. 29. 23:33
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Mindig is ilyen volt, csak most lefogyott gyógyszerrel és kábulatban van saját magától. Eddig a kövérsége visszafogta.
2011. ápr. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

bocs elp, nem vagyos se rajongó, se semmi, de az tuti, hogy nem gyógyszerektől fogyott le. Elég megnézni ezt a pár évet, érte elég sokk, hogy lefogyjon.

Hogy beképzelt-e nem tudom, mert nem néztem a műsort, szóval erre nem tudok válaszolni.

2011. ápr. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
hidd el, hogy TÉNYLEG szedett fogyi gyógyszert, a stressztől pedig inkább hízott volna, mert az a típus.
2011. ápr. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
72%
én is szoktam nézni a nagy duettet és szerintem neki ki van adva, hogy milyen formát kell adnia. Amúgy! Ha a mokkába reggelente nyomonkövetitek szerintem ott egyértelmű, hogy egy értékes és jólelkű nő ő valójában. szerintem ő az a tipikus "jég hátán is megél" féle nő
2011. máj. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ott a pont az előtem szólónak, egy énekes vetélkedőben nem mozoghat és nem is viselkedhet úgy mint egy múmia, a mokkában meg egy hölgy!! Lehet le pontozni...nem zavar ez a én véleményem!:))
2011. máj. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%

Ha ott allna csak ugy, mint aki megkukult, teljesen lemerevedve, akkor az lenne a bajotok meg ha nem is szolna, akkor egyaltalan minek lenne ott? Nem tudom, hogy mit kell koverezni, o attol messze van. Nekem is felvagosnak tunik, de ha egy onbizalomhianyos, meghunyaszkodo ember lenne, nem is tudna musort vezetni, mert ahhoz kell ego, hogy ki tudj allni milliok ele nap, mint nap. Ebbe egy szereny, szende tipus belerokkanna. Tokeletes arra a posztra, amire ott van. Oda ilyen szemelyiseg valo, nem pedig egy Szij "mindenkitolbocsanatotkerekmertelek" Melinda-tipusu ember. Nyilvan bekepzelt, de ez nem csoda, hisz hosszu evek ota az egyik legfoglalkoztatottabb celeb akar szereti valaki, akar nem, de ez egy teny.


En sminkes vagyok es csak szeretnelek emlekeztetni, hogy smink nelkul mindenki teljesen mashogy nez ki. Az a baj, hogy az emberek hozzaszoktak, hogy photoshoppolt, tokeletesen sminkelt arcokat latnak es ha mar meglatnak egy "natur" arcot, az riaszto, pedig az a termeszetes ember. Emellett ne felejtsuk el, hogy egy majd' 40 eves norol beszelunk, aki persze, hogy nem nez ki 20 evesnek, de en akarhogy gondolkodom, nem nagyon tudnek hetkoznapi ismerost az o korosztalyaban mutatni, aki ugy nez ki, mint o. Menj ki az utcara es nezz meg egy atlagos magyar not 40 fele. Ok jobban neznek ki? Nem ertem, hogy mi a gondod vele. Elsosorban nem a kulso miatt van ott, hanem a beszelokeje miatt, hogy vigye a musort, hisz ez a munkakore - musorvezeto, nem kirakatbaba.

2011. máj. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Okos válasz adott az előttem lévő!!:))
2011. máj. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

. Menj ki az utcara es nezz meg egy atlagos magyar not 40 fele. Ok jobban neznek ki?


Ehhez fűznék hozzá egy kommentárt. Lehet hogy nem néznek ki olyan jól átlagos nők 40 évesen mint ő. De nem mindenki keres fél millát per hónap ember!!! Neki ez a dolga hogy így nézzen ki. Elit majmot nem hasonlítgatunk átlag emberhez!

2011. okt. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
17:41: ha nem lehet osszehasonlitani ot senkivel, akkor ertelmetlen a kerdes mas vonatkozasban is. Nem igaz? Nem ertem, hogy hogy kellene kineznie...mit vartok? Az ujsagokban latott emberek nem leteznek...emberbol van o is.
2011. okt. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!