Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Harry hercegnek van barátnője?

Harry hercegnek van barátnője?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy régebben Chelsy Davy-vel járt, de nem tudom, hogy most van e egyáltalán barátnője.
2011. máj. 3. 02:26
 1/6 anonim válasza:
sztem nincs, nem tudok róla hogy lenne..
2011. máj. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van, most is Chelsy-vel jár.
2011. máj. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Chelsy-vel van, de nem hinném, hogy olyan sokáig húzzák már. annyiszor szétmentek, majd újra összejöttek, számolni sem lehet. mikor együtt voltak, Harry meg is csalta, ha jól tudom, Chelsy is őt. britek is csak úgy emlegetik: on-off girlfriend :D főleg most nem jósolok nagy jövőt, hiszen kijelentette, ő ugyan soha nem menne hozzá, hülye lenne. nos, nem tudom, hány pasinál imponál egy ilyen megnyilvánulás. amúgy is, egész királyi udvar rosszul van a botrányaitól. biztos hagyni fogják, hogy Harry-vel maradjon esküvő nélkül...
2011. máj. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igazság szerint én sem hiszem h sokáig tartana Chelsyvel a kapcsolata, mivel ha jól tudom régebben mindketten megcsalták a másikat stb. Viszont elvileg a britek jobban szeretnék Harryt királyként mint az apját vagy a testvérét.:D Amúgy köszönöm a válaszaitokat.:)
2011. máj. 4. 21:10
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
igen, mindenkinek ő a legszimpatikusabb :) aztán Will és Charles. mondjuk tökéletesen megértem és támogatom a sorrendet :D
2011. máj. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Most a hirek azt rebesgetik h ujra egyutt vannak on off girfriend haha.


De h Chelsy nyaron korbeutazza eruropat egy baratnojevel es Harry nek emgy veluk, valahol azt is irtak h Harry is megy de nem csak majd Spo.-ban fognak talalkozni juliusban.


En hogy most olvasgatom mjnden nap a hireket kizartnak tartom h a kiralyi csalad engedne egy Chelsyhez hasonlo lanyt Harryhez menni. Semmi kifinomultsag nincs benne, ellenben lehet Catherine nem volt milliomos stb. de sokkal elegansabb mint Chelsy. Szegeny Harrynek meg itt huzza az agyat... Pfff mondjuk igen, a nemmel lehet megfogni egy pasit igazan...


Nagyon remelem am h most h a batyja elvette Catherinet nem akar o is meghazasodni, vh ugy erzem ezek a cikkek amiket irnak 2 mondatbol irodnak amit vki kifecsegett h elhagyta a szajukat... " you are next..."

2011. máj. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!