Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Utálja rajtam kívül valaki...

Utálja rajtam kívül valaki Flourt, SP-t meg a többi feltörekvő magyar tinisztárt?

Figyelt kérdés

Olyan iszonyatos szövegeket bírnak írni...


Normális válaszokat, lécci!


2011. máj. 4. 09:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
42%
ma 18:29 Ez így is van.. csak nem a színvonala miatt! És azért szerintem nem mindegy, hogy valamit felkapnak, pár hétig mindenki azt nyomatja, csak mert menő, vagy ha egy tehetséges énekes elénekel egy olyan számot aminek tényleg jó a szövege, a dallama és minden egyéb...:)
2011. máj. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
54%
A Fluor a szánalom magas fokát is túllépte!
2011. máj. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
53%

Na mizút megnézték 6 millióan s szerinted nagy sláger?-_-

Amúgy én is irok zene szöveget de ez amit énekelnek valami borzasztó.

2011. máj. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
53%

-Bevallom , régen jó számai voltak , de most ez a partyarc , mizu stb pff ..... (H) (H)

(H)

(H)(H)(H)(H)


FÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚJ


BLEEEEEEEEEEEEEEE

2011. jún. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

05-04 15:06 - IGEEN!! Nem gondoltam volna hogy találok ezen az oldalon már normális embert, és tessék! Végre valaki értelmes! :') Ennek nagyon örülök. És igazad van.


Amúgy a Fluor utálóknak 3 nagy csoportja van: A rocker "lányok", a stréber, nyápic fiúk és az irigy pasik... Nekem csak ennyi mondanivalóm van ;)

(Mehet a "Dislike")

2011. jún. 17. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!