Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Harry herceg tényleg ennyire...

Harry herceg tényleg ennyire megközelíthetetlen?

Figyelt kérdés
Szval nyáron megyek ki Angliába és pont azon gondolkoztunk az egyik barátnőmmel h el kéne látogatni egy-két Londoni klubba ahova a kisebbik herceg is jár. Viszont azt hallottam h sok testőr veszi körül őt ilyenkor. Szerintetek van esély arra h legalább pár szót válthassak vele? :D:)
2011. máj. 4. 23:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
muhaha, max elétérdelhetsz...
2011. máj. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
64%

Egyáltalán nem megközelíthetetlen. Mi itt lakunk Londonban, és gyakran látjuk a közeli tescoban, gazdaságos chipset szokott venni meg Tesco sajátmárkás kotongumit.


Nagy szerencséd, hogy a világon még nyilván csak neked jutott eszedbe rácuppanni a kisherceg jogarára. Így nyilván baromira sok esélyed van.


Hány éves vagy, három?

2011. máj. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem eleve olyan klubokban partizik, ahová földi halandó nem léphet be. Még ha fizetni tudna érte, akkor se.


Tudod: ,,Minden állat egyenlő, de egyes állatok egyenlőbbek a többinél." (Orwell)

2011. máj. 5. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Sztem igen csekély esélyed van rá hogy találkozz vele. Ők olyan klubbokba járnak ahova tényleg földi halandó be sem mehet. Vagy ha igen, akkor valami különálló teremben van a kisherceg. Mivel ő Anglia egyik legfontosabb embere (mert trónörökös) ezért nagyon odafigyelnek a biztonságára, max azokkal érintkezhet akik a haverjai. Arról nem is beszélve, hogy szted mennyibe kerülhet a belépő egy elit klubba ahova pl ő szokott járni?
2011. máj. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
és amikor egy tök átlagos meleg srácnak puszit adott egy pohár sörért? hol volt a külön terem, meg a testőrök? nem azt mondom, hogy biztos találkozni fogsz vele, de nem hinném, hogy lehetetlen. főleg, ha részeg. meg amikor idegen csajokat vitt az ágyba? azok is odakerültek valahogy.
2011. máj. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
De azt honnan tudod, hogy azok a fotók hol készültek? És hogy az a tök átlagos meleg srác nem éppen egy gazdag üzletember gyereke volt-e. Vagy a csajok is, ki tudja, kik voltak...
2011. máj. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Szerencsére nincs gondom a belépőre. Viszont néztem a parti képeit és azon vannak olyanok akiken látszik h átlagos családból származnak, szval ezért tettem fel a kérdést. Az világos h nyilván nem olyan helyre megy ahol hemzsegnek az emberek hanem nyilván egy elit partiba. Amúgy nem akarok rámozdulni v akármi meg nem kergetem magam illúziókba vele kapcsolatban stb. Amúgy köszönöm a válaszaitokat.:)
2011. máj. 7. 00:31
 8/14 anonim ***** válasza:
attól még, hogy gazdag üzletember fia volt, még ugyanúgy civil, idegen ember.
2011. máj. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

ma 13:24


Nyilván, de ha egy csóró meleg srác lenne, akkor nem biztos, hogy a herceg közelébe került volna.


Kérdező, hát akkor hajrá! Miért ne próbáld meg, ha pénzed van és nem sajnálod erre.

2011. máj. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Mondjuk szerintem is az a meleg srác vmi gazdag szülőknek a gyereke lehet. :D
2011. máj. 8. 17:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!