Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek nem volt etikátlan...

Szerintetek nem volt etikátlan a ReTeK Klub részéről, hogy még mielőtt véget ért volna a VV4, beharangozta Alekosz show-ját?

Figyelt kérdés

Ezt úgy értem, hogy ezzel tulajdonképpen folyamatosan reklámozta Alkeszt, így ezzel is hozzásegítette a győzelemhez.

Másrészről elhiszitek azt, hogy Alkesszel ezt nem egyetették le előre? Elhiszitek azt, hogy egy ekkora összeget fektettek volna egy olyan produkcióba, amelyet nem egyetettek előre a "főszereplővel"?

a ReTeK Klub tényleg ennyire hülyének nézi az embereket?


2011. máj. 10. 20:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem, nemhiszem el, de nemérdekli őket:) Az is hányszor kiderült, hogy család az egész, nem lehetett szavazni, mégis nézték...mondhat bárki bármit, szidhatják, de nézik, őket meg csak ez érdekli.
2011. máj. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
*csaláS, nem család:D
2011. máj. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Hányszor derült ki, hogy csalás? Nekem tökre úgy rémlik, hogy mindegyik ilyen "nagy leleplezés" erőltetett idiótaság volt.
2011. máj. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem is etikátlan volt. De amilyen nagyon reklámozták oylan sz@r a műsor
2011. máj. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
meg volt rendezve, hogy ki nyeri a vv-t szerintem
2011. máj. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Etikátlan volt az igaz. De én pont fordítva gondolkodom. Az ok, hogy ezzel is Alekoszt reklámozzák, na de sok emberben elindult a gondolat, hogy lesz úgy is új műsora, amire kap csomó pénzt, nem kell neki a nyeremény. Szóval ez olyan dolog volt, ami akár hátráltathatta is a győzelmét. Az is fura, hogy beharangozták előre az egészet, meg is csináltak mindent, összegyűjtötték a csajokat úgy, hogy Alekosz még rá sem bólintott, de igazából kb. semmi esély nem volt arra, hogy ezt ne fogadja el.
2011. máj. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Figyelj, az RTL gyakorlatilag állandóan bundázik és etikátlan, úgyhogy már nem is csodálkozom!
2011. máj. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
aki ilyen szar agybutito musorokat nez, annak nem teljesen mindegy mi etikatlan vagy mi nem?
2011. máj. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!