Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » 14-16 évesek! Szeretitek VV...

14-16 évesek! Szeretitek VV Évát, netán ő a kedvencetek? Találkoznátok is vele? Akkor írjatok!

Figyelt kérdés

Nekem ő volt az egyik kedvencem.Szeretnék vele találkozni valamelyik közönség találkozóján,viszont nincs kivel mennem.Valaki van még ilyen "helyzetben",mint én?:)

Ki jönne el velem? :P


2011. máj. 13. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem a kedvencem, de nagyon bírtam! Neki kellett volna nyernie, nem annak a bunkó Alekosz-nak, aki Éva nélkül egy senki, és szegényt úgy kihasználta! állandóan szidta, mintha ő tökéletes lenne, gyűlölöm Alekosz-t. Éva a nyerő!
2011. máj. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem akarnál vele találkozni?Ha te sem tudsz kivel menni,akkor elmehetnénk együtt. :P
2011. máj. 14. 15:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Hova valósi vagy? Mert én sajnos nem Pest közelében lakom, pedig szívesen elmennék veled és pláne találkozni Évával! I
2011. máj. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Zalaegerszegen lakom.Viszont szívesen utaznék,mert úgy tudom,hogy felénk nem jön mostanában.Te hol laksz?

Jó lenne,ha össze tudnánk hozni ez valahogy. :)

2011. máj. 15. 13:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Az egész való világ egy hülyeség!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. máj. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!