Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Briney playbackelt, Rihanna...

Briney playbackelt, Rihanna élőben énekelt a Billboard díjátadón. Bírom, de ez elég szánalmas volt, gagyi. Szerintetek?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=88aomeGISxQ


rihanna élőben hm... mondjuk nem volt rossz, de Britney... playback, gagyi, és pf.. pedig régen tökre bírtam..


nektek mi a véleményetek, tetszett??


2011. máj. 25. 20:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Rihanna kész szánalom,olyan szinten unalmas a nő ,hogy elalszom rajta,de ébren tart a meglepettség,hogy mennyire nem tud énekelni. Britney esetében nem meglepő a playback és azt hiszem jobb is így mindannyiunknak. Viszont Rihanna kiábrándító,egy ilyen külsővel és stílussal rendelkező nő nem "teheti meg" hogy ilyen szintet hozzon csak élő fellépésen...

Maga a produkció nagyon kínos volt,minden szempontból. :(

2011. máj. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Csak keves uj szamat szeretem Britneynek, de a regieket szeretem. Szerintem ahhoz, hogy valaki ennyi even keresztul (12-13 ev) fent tudjon maradni, valamit igen is le kell tennie az asztalra. A maga nemeben szerintem nagyon jo playback ide, playback oda. Ha valaki megnezi eloben, a show-ert teszi, mert el lehet ot nezni, hallgatni igy is, mig attol nem lesz senki erdekes, hogy kristaly tisztan tud enekelni valami dog unalmat es kozben meg sem mozdul. Pl. nezd meg Csezy-t. Az a no tud enekelni, de ezen kivul semmit sem tud. Az ilyen nem eloadomuvesz, csak enekesno es nem szinpadra valo. Britney szinpadra termett. Meg van minden adottsaga, hogy sztar legyen. Nem hinnem, hogy ne tudna enekelni, ha akarna. A producerek azt mondjak, hogy o egyike azon keves enekesnek, akivel nem kell millioszor ujra venni a szamokat, neki nagy erzeke van hozza, hogy hogy kell egy szamra jol felenekelni es alt. az elso felvetel eleg neki. Az, hogy a hangjat szettorzitjak, sajnos ahhoz a mufajhoz tartozik, amiben most zenel (elektropop), mert ha meghallgatod a regebbi szamait, nem volt mindig autotune. En is meghallgatnam playback nelkul, de ha nem lenne olyan jo hangja, akkor sem mondanam, hogy alkalmatlan arra, amit csinal, mert az a show nagyon sok elembol all, amit o csinal. Tobb o, mint egy enekes.


Nem vagyok "popper", nem igazan szeretem a dance, diszko zenet sem, de meg lehet nezni, hogy ki tud olyan sokaig a palyan maradni es a koztudatban is maradni, mint o. Nagyon kemenyen dolgozik.


Rihannat egy eleg jo enekesnek tartom. O most egy exhibicionista korszakat eli, valamivel probalja az erdeklodest fenntartani. Es mivel az emberek a kulsot nezik meg eloszor, o a kulsejevel machinal allandoan.

2011. máj. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%

engem nem zavar Britney playbackelése, amíg olyan showt tud csinálni, ami elfeledteti azt h ő most playbackel:)

Már pedig ő képes rá:P am meg nekem tetszett az előadásuk, a két legjobb énekesnő lépett egy színpadra ugy hogy klasz volt :P

2011. máj. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
én is főleg a régebbi számait szeretem, ez a 2 új annyira nem tetszik.. de tudom h van hangja, és egyetértek, hogy a show a lényeg, nem a kristájtiszta hang... de szerintem hozzám ez az electro stílusa nem áll közel..
2011. máj. 26. 16:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Hozzam sem. Remelem, hogy majd stilust valt ujra.
2011. máj. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
44%
Szánalmasak ezek a mai kis sztárocskák, akiket ennyire befuttatnak, mint Rihanna, Lady Gaga, Britney is. Abszolút nincs hangjuk, csak pénz van bennük. Whitney Houston, Mariah Carey, Leona Lewis,(és hálistennek még sorolhatnám) na nekik van hangjuk, élőben is-nem úgy mint ez a playback-lő szarok, amit felturbóznak számítógéppel, zeng a tuc-tuc zene mögötte és egy sort ismételgetnek egymás után(ami a dal címe) és még feljavítva se nevezhető jónak. Mégis annyira szeretik ezeket a sztárocskákat, mintha olyan állati tehetségesek lennének. Á, hihetetlen! Inkább nem is idegesítem többet magam.
2011. máj. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!