Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ezt láttátok már? Hát nem durva?

Ezt láttátok már? Hát nem durva?

Figyelt kérdés

Eddig sem szerettem,most meg aztán végképp meg van a véleményem!

Mi a tietek?

[link]


2011. máj. 26. 16:57
 1/7 A kérdező kommentje:

Hopp,ez nem sikerült,talán ez:

[link]

2011. máj. 26. 16:57
 2/7 A kérdező kommentje:

Ez se....áááááá,na...majd csak sikerül:


[link]

2011. máj. 26. 17:01
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy sikerült mindent linkelned,de a lényeg hogy sikerült :D


Amúgy: az még egy dolog,hogy Fluor Tomikának ilyen "suttyó" stílusa van,azt is megérteném hogy sokat ivott és kicsit szókimondóbb volt a kelleténél. De ezt már nem lehet belemagyarázni ebbe a kategóriába. Szerintem értelmes,intelligens ember ilyet nem csinál. És ezzel nem Tündét égette be ,hanem saját magát,de nagyon durván. Eddig igazából nem érdekelt,nem utáltam,nem szerettem,és igazából most sem,de most már tudom róla ,hogy tényleg értelmi fogyatékos,nem csak megjátssza. Aki a médiában szerepel ,nem nyilvánulhat meg így,mert felelősséggel tartozik a tetteiért és azért amit mond.


18/L

2011. máj. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát ez tényleg elég gáz videó, ilyet sem részegen sem józanul nem lehet csinálni; főleg nem médiában szereplő embernek. De azt hozzá kell mtenni, hogy ez egy 2 évvel ezelőtti videó, és Tomi akkor még csak kezdett ismertebb lenni.Bár ez sehogy sem volt szép dolog.
2011. máj. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem már be se jön. :/
2011. máj. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Jöhetnek még vélemények.

2011. máj. 29. 20:04
 7/7 anonim ***** válasza:

KItérdekel..

hülye oszt hülye.:P

ÍGy bírom :D sőőőt partyállat.:P

2011. máj. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!