Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Melyik a legidegesítőbb...

Melyik a legidegesítőbb magyar férfi és női híresség?

Figyelt kérdés
Számomra: Peller Mariann, Gyurcsány Ferenc és Orbán Viktor
2009. márc. 16. 17:39
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Én nem politizálok de ha meghallom vagy látom Lendvai Ildikót akkor kikészülők..A színésznőknél Dobó Kata tehetségtelenségétől akadok ki...(azt elismerem,hogy jól néz ki) Kulka János szívtipró imázsától eldobom az agyam(miért mindig ő kap ilyen szerepeket,hogy a nők odavannak érte?)Győzikét és Kiszel Tündét,és Rubint Rékát(elismerem,hogy ő is jól néz ki...) meg már nem is kell említeni...
2009. márc. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Szerinted van köztük olyan,amelyik nem idegesítő és irritáló???
2009. márc. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Valkó Eszter, Peller Mariann
2009. márc. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
74%

Engem személy szerint Liptai Claudia már nagyon irritál.

Bocskor Gábort bírom bár néha a reggeli Bumerángba úgy ki tud akadni mint a sezlonyrugó,ha valaki ellentmond neki.Ez nem igazán tetszik benne.Továbbiakban csatlakozom az elöttem szólókhoz.

2009. márc. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen, mindenkivel egyetértek. Egyébként Boros Lajos is idegesítő ha már a rádiónál tartunk amikor azt a hülye műsort a haragatyásat vezeti.
2009. márc. 18. 19:05
 6/9 anonim ***** válasza:
80%
Nekem férfiben Sebeők meg Benkő Dániel. Nőben pedig Debreczeni Zita és az összes modell társa, akik nem tudom, hogy hogyan is kerültek be a köztudatba ilyen szinten.
2009. márc. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%

Csonka Andrást utálom

Liptai Klaudiát is rühellem

Fekete Lacitól hányni tudnék



én Peller Mariannt nagyon szeretem!!állati jófej!!!Onyutha Juditot is imádom!

2009. aug. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
11%

Férfi: az a :D nem tudom a nevét nem ugrik be tudjátok aki a vacsoracsatába langusztát csinált meg olyan marhára beképzelt őt nagyon utálom,

női: Janka a szomszédokból XDDD

Peller Marian és Valkó Eszter is nagyon szeretem :D szerintem viccesek :D

2009. szept. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem melyik, hanem ki.


Számomra az, aki tehetségtelen, de mégis olyan nagyon nagyra van magával. Tehát a 99%-uk.

2013. jan. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!