Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki találta ki és mér hajtogatt...

Ki találta ki és mér hajtogatták azt anno hogy Inna meghalt?

Figyelt kérdés
2011. jún. 9. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, én nem emlékszem erre. Nekem csak az rémlik, amikor egy Tiesto becenevű gyerek meghalt, és valahogy az terjedt el, hogy maga Tiesto halt meg... Kolis voltam, emlékszem, volt olyan csaj, amelyik bőgött:DD
2011. jún. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
erről énis hallottam:DDD
2011. jún. 9. 20:43
 3/5 Calico ***** válasza:
2011. jún. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Erre emlékszem! Úristen, valaki mondta, hogy Inna meghalt, és akkoriban kolis voltam, és a szobatársam nagyon imádta. Mondtam neki, hogy hallottam, meghalt Inna. Nem hitte el. délutánonként mindig bekapcsolták a rádiót a szobákban, és ahogy ment a zene, a hírbemondó szólt, hogy akkor a következő szám Inna emlékére szól. De ez ilyen rendes városi rádió. És akkor a szobatársam végre elhitte, és két napig gyászolt, csak inna számokat hallgatott, én meg kábé idegösszeomlást kaptam emiatt xD Rá egy hétre meg kijött Inna új száma x'DDDDD
2011. jún. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 maJJJom válasza:
valaki olyen talalta ki aki utalja.és azert mert azt szeretne h telleg meghaljon :P
2011. júl. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!