Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Fluor Tomi vagy SP? (Kérdésed...

Fluor Tomi vagy SP? (Kérdésed túl rövid)

Figyelt kérdés

1.Ki a helyesebb?

2.Kinek vannak jobb számai?

3.Kit bírsz jobban?

4.Kinek van jobb hangja?

5.Ki az akivel a legszívesebben leülnél egy kávézóba beszélgetni? :D


Kérlek titeket kíméljetek a beteges beszólásaitoktól hogy "b*zik mindketten". És légyszíves olyanokat se írjatok hogy pl.: Egyiknek sincs jó hangja. Ha egyiket se bírod, akkor ne írj hozzá :) Szerintem nem nagy kérés :)) Köszii :D


2011. jún. 19. 14:28
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:

Én szerintem:

1.Fluor

2.Fluor

3.Fluor

4.Szerintem mindkettőnek ;)

5.Alap hogy Fluor!! <3 :D

2011. jún. 19. 14:39
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

én nem igazán kedvelem őket, de:

1. sp

2. fluor

3. fluor

4. egyiknek sincs :)

5. fluor

2011. jún. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért SP helyesebb... szerintem.
2011. jún. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
69%

Leírtad a két legidegesítőbb, legszarabb teljesítményt nyújtó "magyar" ripacs nevét, ehhez tehetség kell. Gratulálok!

Szögezzük le, hogy mindkettőt rühellem, csak azért írok ide, mert rohadtul unatkozom és nincs semmi dolgom. Szóval vágjunk bele:

1. Ha csak az adottságokat nézzük (tehát nem a ruhákat/stílust), szerintem evidens, hogy SP.

2. Talán inkább SP, de csak azért, mert az ő számai rendelkeznek egy kis (hangsúlyozom: KIS) mondanivalóval is, egyébként egyik sem az én stílusom.

3. Öhm... nem ismerem őket személyesen... viszont a lisztúrfinak volt egy kis botránya nemrég, ezért inkább SP.

4. Énekelni még egyiket sem hallottam, de SP legalább próbálkozik, ezért neki jár a pont.

5. Egyértelmű, hogy Fluor, de csak azért, mert érdekelne, mi zajlik le a fejében, mikor megírja a teherautónyi tehénszarral egyenlő "számait".

Na jó, talán kicsit elfogult vagyok SP-vel szemben, hiszen akarva-akaratlanul is a kedvenc sorozatomra/társadalomkritikámra asszociálok a neve hallatán (naná, hogy a South Parkról beszélek), szóval lehet, hogy nem voltam kóser.

Rajongók, le lehet pontozni, én csak a véleményemet írtam le!

2011. jún. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
80%

1. SP

2. nekem két külön kategória.. Fluornak pörgős, bulis számai vannak, SP-nek meg lassabb..

3. Fluor stílusát, mint embert akkor SP

4. Fluor

5. SP

2011. jún. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Én szerintem egyáltalán nem sz.arok, csak egyszerűen nem a te stílusod :) De azért köszi a válaszokat! :D
2011. jún. 19. 18:52
 7/24 A kérdező kommentje:
Ja és Fluort nem azért tartom helyesebbnek SP-nél, mer menő cuccai vannak, hanem mert egyszerűen cukibb az arca, helyesebb :D
2011. jún. 19. 18:53
 8/24 anonim válasza:
69%
mindegyik sp :)
2011. jún. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
54%
csakis SP :D
2011. jún. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
43%

1.Ki a helyesebb? Sp, mert Fluorban alig látok valami helyeset, max az öltözködése jó

2.Kinek vannak jobb számai? Fluortol csak a nagyon felkapottakat hallgattam de Sp-nek nagyábol ismerem. ebben annyira nem tudok dönteni de talán Sp

3.Kit bírsz jobban? Sp mert nagyra értékelem hogy ilyen sok mindent elért (énekes, dalszövegíró, klipprendező, fotós)

4.Kinek van jobb hangja? nemtom

5.Ki az akivel a legszívesebben leülnél egy kávézóba beszélgetni? :D Sp és azért mert őt bírom jobban.

2011. jún. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!