Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Jó csaj Katy Perry? Valamint...

Jó csaj Katy Perry? Valamint jó hangja van?

Figyelt kérdés
Komolyan nem tudom megítélni.:D A hangja kicsit mintha fülsértő lenne.
2011. jún. 19. 19:58
 1/8 anonim válasza:
én kifúgáznám a hangja mellékes
2011. jún. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát szerintem a hangja nem a legjobb, élőben sem az igazi, viszont az az egy biztos, hogy gyönyörű!

15/L

2011. jún. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem szep, de a szemei vannak, amikor nagyon nagyok es szamomra ugy ijeszto. Pl. a Waking up in Vegas c. szamaban szerintem kifejezetten ijeszto a szemei miatt.
2011. jún. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kinézetre elég átlagos csaj, hogy mit hoznak ki belőle, az a stylistokon múlik. Volt már szép is, meg rusnya is. (TGIF azért... naaaaaaa xD)

Hangja alapvetően nem rossz, de annyira azért nem is fantasztikus, hogy csak azzal csináljon karriert.

2011. jún. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem gyönyörű,a hangját is szeretem,de élőben nem tud énekelni.:)


18/L

2011. jún. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem szép. Van a Firework című száma az tetszik, pedig nem szeretem az ilyen zenéket.

18/L

2011. jún. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

a 21. században a hangja megfelel , de tényleg szép


14/F

2011. jún. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem olyan szép. Persze nem csúnya, de gyönyörűnek nevezni enyhén szólva túlzás. Az alakja viszont jó.

Hangjával nincs bajom, úgy értem, így "megcsinálva" egész jó, de élőben már nem nyomja olyan jól. Az általa képviselt zenei műfaj szintén nem a szívem csücske, de meghallgatom a számait. Az 'I kissed a girl'-t szeretem, de ennyi.

2011. júl. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!