Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Számotokra milyen az ideális...

Számotokra milyen az ideális énekes/énekesnő?

Figyelt kérdés

Milyen külső illetve belső tulajdonsáokkal bír? Mi jellemző a dalaira, zenéjére, megjelenésére stb.

(nem létező énekeseket várok, hanem, hogy nektek mi jönne be a legjobban. :)) Mindenki zöld kezet kap!


2011. jún. 20. 13:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Különleges és képzett legyen a hangja, magabiztos kiállása legyen a színpadon, elvarázsoljon,úgy hogy ne tudjam levenni róla a szemem ha a színpadon áll. A legfontosabb ,hogy élőben legalább annyira jól énekeljen ,mint a felvételeken.

A zenéje legyen művészi,szóljon is valamiről. Fontos a dalszöveg,gyakran fontosabb nálam a szám mondanivalója,mint az hogy mennyire tetszik a hangzása az adott zenének. Ne legyen sablonos,de aktuális témákat használjon.

Külsőre legyen megnyerő,érdekes,és különleges. Ne tipikus szépség,hanem valami miatt tűnjön ki.

Emellett legyen fantasztikus személyisége,legyen kedves a rajongókkal,de őszinte,humoros és emberi. Ne szálljon el,mert sztár, maradjon közvetlen.


Tehát az én "sztár-ideálom" fantasztikus énekes, kiemelkedő egyéniség,magabiztos,kedves és koránt sem tökéletes,ezért emberi.


(Hozzáteszem,hogy egy embert tudok,akire ezek a tulajdonságok mind illenek.)


18/L

2011. jún. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! :) Igen, nekem is fontos, hogy emberi legyen és ne akarja játszani a tökéletest. Illetve, hogy figyeljen oda, mit üzen a rajongóinak, mert sokszor a sztárok határozzák meg a fiatalok viselkedését. (sajnos)

Szívesen megismerném az "ideális énekesedet" :)

2011. jún. 20. 14:08
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen,ezért fontos hogy mit mutat nekünk. ÉS itt nem arról van szó,hogy nem hibázhat,sőt. De fontos az is ,hogy ,amikor hibázik,hogy kezeli a dolgot,és az esetleges konfliktusokat. Valójában én most ide a valódi kedvenc énekesemet írtam le,de azért ,mert tényleg számomra ő az ideális sztár. :)

Első voltam.

2011. jún. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
És szabad tudni, hogy melyik ez az énekes? :)
2011. jún. 20. 14:22
 5/13 anonim ***** válasza:

Hm ha én ezt ide leírom,jönnek és leoltanak,az is lehet hogy te is :"D

De tőle tanultam,hogy ne érdekeljen,szóval,legyen: Adam Lambert az. :)

Sokan nem értik őt,mert túl hamar megítélik. De aki egy kicsit utána néz a dolgainak,és megismeri,látja,hogy nem túlzás semmi amit írtam. Nagyon sokat "kaptam tőle" úgymond ez elmúlt egy évben,és rengeteget tanultam a dolgaiból.

2011. jún. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
nyugi, én nem hurroglak le. :) Ami az igazat illeti, nem nagyon ismerem sem őt, sem a zenéjét (de ezek után utána olvasok!) És nekem nem szokásom véleményt mondani egy meberről sem, amíg nem ismerem közelebbről a zenéjét, életét. :)
2011. jún. 20. 14:37
 7/13 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam: Tudom, hogy ki ő, de a tudományom ott megáll, hogy felismerem az arcát az újságban. :)
2011. jún. 20. 14:38
 8/13 anonim ***** válasza:
Persze,értem. Nem is várom el ,hogy mindenki azt gondolja amit én,csak azt nem szeretem,mikor ítélkezik valaki.Nem erőltetek senkire semmit,viszont ha tényleg érdekel a dolog,akkor vigyázz azzal ,hogy hol olvasol utána. Egyetlen magyar megbízható oldalt ajánlanék [link] itt is a RS interjút. :)
2011. jún. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

nos,nekem ezek a szempontjaim:

-mindig tudjon újat adni.

-ne kelljen szexualitást idéző,vagy kihívó dolgokat viselnie/tennie,hogy felfigyeljenek rá.

-a hangját 1000 közül is felismerjem.

-ne énekeljen a fájdalomról,magányról,ha ő maga nem élte át.

-ha híres,akkor jótékonykodjon is,hiszen van miből.

-rendszeresen tartsa a kapcsolatot a rajongóival rajongói oldalakon.

- nem kell jajj,de szép embernek lennie,inkább legyen rajta vmi feltűnő(pl. mutassa azzal,hogy neki mennyire fontos,amit csinál,hogy pl. legyen egy tetkója a bandája nevével.)

-csináljon feltűnő dolgokat a színpadon,pl. ne féljen bevetni magát a közönségbe,vagy énekeljen el egy reflényt zenei kíséret nélkül,hogy megmutassa:ő bizony nem playbackel.

-saját erőből jusson a csúcsra,ne pedig azért,mert felkapja őket egy menedzser.

egyetlen egy ilyen embert találtam:Chester Bennington,a Linkin Park énekese.Egyszer egy nagy ugrás után eltörte a csuklóját,de simán végignyomta a koncertet törött csuklóval:D És ő tudja,hogy miről énekel,mert már megjárta a poklot is,és mindent amit elért magának,és a bandájának köszönhet.

jah,és ez a videó,aminek a végén kiráz a hideg,és emiatt a videótól ő a kedvenc énekesem.

lécci,ti is nézzétek meg a videót az elejétől(mert a végén történnek az érdekes dolgok):


http://www.youtube.com/watch?v=eGgmRKxL4J4

2011. jún. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

nekem az a lényeg, hogy megfogjon a zenéje, mindig tudjon újat mutatni, közvetlen legyen a rajongókkal koncerten vagy akárhol, ne legyen elszállva magától és élőben is ugyanúgy énekeljen, mint ahogy a cd-n és különleges hangja legyen

nekem a tökéletes énekesnő Shakira.

2011. jún. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!