Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért nevezik Mo-on sztároknak...

Miért nevezik Mo-on sztároknak a médiában gyakrabban előforduló közszereplőket?

Figyelt kérdés
Akik használják ezt a kifijezést nem tudják,hogy a sztár szó mit takar? Én olyan híres embereket neveznék sztárnak, akiket más országokban is "kapásból" felismernek,tudják,hogy mivel foglalkoznak,milyen sikereket könyvelhetnek el,zenében mit alkottak....stb.A mi un. sztárjainkat rajtunk kívül ismeri még valaki?
2009. márc. 25. 10:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sztár - Semmirekellő,ingyenélő,magamutogató nimand
2009. márc. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

***taps***

Ennél szebben én sem fogalmazhattam volna :)

2009. márc. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egyetértek veled és én nemcsak ahhoz kötném a sztárság fogalmát, hogy felismerik máshol is, hanem ahhoz is, hogy van egy olyan tulajdonsága vagy képessége, ami méltóvá teszi a hírnévre. Nekem pl. egy kiváló, a világon mindenhol ismert úszó vagy újságíró inkább sztár, mint akiket egész nap a TV-ben mutogatnak, de semmit nem tettek le az asztalra, amiért ők különbebbek lennének nálunk.
2009. márc. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nevezzük inkább celebeknek őket.
2009. márc. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én (mi) neveznénk, de a TV-ban rendszeresen sztárok!
2009. márc. 25. 15:23
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem végülis mindegy, hogy minek hívjuk őket, a felesleges személyek nem kellenének. Aki tehetségtelen, ne keressen milliókat azon, hogy bulvár újságoknak kiadja a magánéleti titkait. Ezen kellene változtatni.
2009. márc. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudtam hogy ők a celebek...
2009. ápr. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!