Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Lehet Magyarországon valahol...

Kovács géti kérdése:

Lehet Magyarországon valahol Justin Bieber cuccokat kapni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 25. 09:46
 1/7 anonim ***** válasza:

a West-end ben az egyik boltban, már nem emléksze ma nevére találtam egy rakat kitűzőt, jegyzetfüzetet, tollat meg ilyeneket. Megrögzött anti-justinosként sarkon fordultam, de hát én nem utálom őt, meg a rajongóit sem szóval most leírtam.

Ez az "élményem" még télen volt, de szerintem nézz szét. Valami bizsus bolt volt, majd ha eszembe jut a neve írok :)

2011. jún. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem ásd el magad ha justinos cuccokat akarsz hordani X'D
2011. jún. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

szerintem mondjuk rendelhetsz a netről... [link]

vuhúúú szörnyű~, de ha neked tetszik... ja és arra azért számíts, hogy lehet hogy lesz, aki kiröhög.

2011. jún. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Bárcsak ez lenne a legnagyobb problémám, hogy hol vegyek méregdrágán kakit!
2011. jún. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen meleg boltban
2012. jan. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 fancsa14 ***** válasza:
Claire's...Budapest Campona, Wet end...tele van bieberes cucccokkal.
2012. márc. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
66%

Veterán sok minden van :)


Én is imádom Őt.. Ő az életem!

Miért ássa el magát? xD te ásd el magad hogy utálod őt, de rákattintasz, grat :p undorító emberek vannak :D a féltékenység fáj :( nagyon tudlak sajnálni! xD igen meleg? na neeeee már... xD TE NAGYON OKOS GYEREK VAGY :O azokat a fiúkat hívják melegeknek, akik a lányokat szeretik? wow :o nem is tudtam. akarnál te minden héten új kocsit, havi 3 milliárd forintot, nap mint nap több mint 100 csajt magad körül, 66 millió rajongót.. luxus villát :p ÁLMODOZNI SZABAD! egész életedben nem fogsz annyit elérni mint Ő most 20 évesen drágám :D xD

2014. máj. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!