Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Milyen Nestor Carbonell...

Milyen Nestor Carbonell szeme? www.nestorcarbonellfans.com/i/wallpapers/ncf_wall06_1600x900 . jpg images. Wikia.com/lostpedia/images/6/62/RichardWelcomeHome. Jpg

Figyelt kérdés
Teljesen úgy néz ki, mintha ki lenne húzva. Tudom, hogy nincs, de nagyon úgy tűnik. Lehet, hogy olyan sűrűek a szempillái... nem tudom.
2011. jún. 30. 18:21
 1/3 anonim válasza:
46%

válaszoltál a saját kérdésedre te nyomi

és különben is linkeld, mer így nem tudjuk megnézni

2011. szept. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ha ebben leled örömöd, hogy hüyle módon válaszolsz az itt feltett kérdésekre, gondolkozz el, hogy melyikünk a nagyobb nyomi.
2011. szept. 8. 00:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Kisse regi a kerdes, de nekem most jutott eszembe. Tenyleg ugy nez ki, sok szinesznek filmhez ferfi letere kihuzzak a szemet, de sokkal diszkretebben. Vele kapcsolatban azonnal erre gondol az ember. Szoval sotet haju, szoros is, es a termeszet csinalta ilyen eszmeletlenul szep kirajzoltnak latszo szemure. Pedig csak a szempillak tove latszik.
2023. ápr. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!