Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Komolyan, Kaszamok! Mi a...

Komolyan, Kaszamok! Mi a bajotok Miley Cyrussal? :O

Figyelt kérdés

Rettenet sok erkölcstelen videó terjeng róla,hogy milyen ő. Hogy egy r*nc meg k* -komolyan ez rosszabb mint áhh,meg se birok szólalni. Nekem se a szívem csücske,de ez sok. Egyszerűen csinálok valamit és ezeket látom. Mellékesen név nélkül bevallom szerintem egész jó a sorozata,és a zenéje se rossz.

Amugy pedig olvastam a könyvét ,hogy mennyire nehéz volt neki ezt a szerepet megkapnia,és hogy mennyit szenvedett vele.

17L


2011. júl. 2. 15:24
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
87%

Nekem az a bajom vele hogy nekem olyan egoistának tűnik a műsora (és soha nem nézek se disney csatornát se társait. a horror filmekért rajongok). Kb az összes rész arról szól

hogy most mi lesz vele, meg ilyenek. Meg a rengeteg poént amit azok közül akit ismerek, mindenki szerint semmi vicces sincs benne. Amúgy nem hiszem hogy csak úgy bement a szüleivel a csatorna készítőjéhez és követelt magának egy műsort.

2011. júl. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Jó tényleg kicsit ego-s a műsora,azonban eredetibb mint pl fluor megjelenése..

Huu, a filmért 1évig szenvedett,mer mikor megkapa 16 éves embereket kerestek,de ő csak 12 ha volt.. Emiatt sokszor kellett költözniük,és a család is ment a világ másik oldalára.. De mindegy.-mer ugye nemez volt a lényeg:/

2011. júl. 2. 15:37
 3/26 anonim válasza:
39%
Mindenki ugy mond véleményt róla mintha ismerné én szerintem nem kell rögtön kritikázni hogyha nem ismerik és a filmben azt a szerepet játsza el amit kap szóval ha a filmben beképzelt az nem azt jelenti hogy a valóságban is.DE különben is egy sztár szóval ha beképzelt is ez természetes.
2011. júl. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim válasza:
24%
Utolsónak igaza van! Szerintem kérdező te a sjaát áleteddle foglalkozz:)
2011. júl. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem a hirtelen váltása miatt utálták meg sokan! (már én sem szeretem, pedig régebben sokat hallgattam)
2011. júl. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

természetesen az én dolgaimmal foglalkozok,de látom ti is ennyiből...

Nah de a bunkóságot férretéve,köszi a válaszokat.

És engem azért zavar ,mer minden nap hallod,hogy ki mennyire utálja ,meg mekkora ordasri*.

2011. júl. 2. 16:30
 7/26 anonim ***** válasza:

Én szeretem Miley Cyrust. Meg amúgy a disney-s sorozatokkal sincs semmi bajom. Nem mondom, hogy a kedvenceim, de a legtöbb sorozatnak minden része nézhető 1x...

Igaz, hogy Miley azt írta, nehéz volt a szerepet megkapnia, de szerintem annyira nem biztos, hogy igaz, hisz az apja híres country zenész, és színész.

2011. júl. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Teljesen nem védeni akarom,bár eléggé úgy tűnik..:/

Szal,hogy nem akarta ,hogy azt higgyék az apja miatt kapta meg a szerepet,és hogy ő dolgozott meg rendesen érte. Bár nemtudom,szerintem az igazságot takarja a saját könyve...:/

2011. júl. 2. 17:05
 9/26 anonim ***** válasza:
82%
Nem tartom k*rvának, de valamiért irritál. Affektálva színészkedik, ami baromira nem jön be nekem. Még a hangja is b*ssza a fülemet. Sajnálom, de ez van. Nem mondom, hogy nem tett semmit a "hírnévért" (bár tény, hogy a híres apuci kezét fogva nem lehetett olyan nehéz befutni), de attól még nem kell szeretnem, vagy igen?
2011. júl. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

nemkell szeretned:)

nem ezt mondtam,csak egyszerűen kiváncsi voltam erre. Dehát mindenki más,értemén:)

2011. júl. 2. 18:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!