Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Kérhetnék minél több adatot...

Kérhetnék minél több adatot Serinda Swan-ról?

Figyelt kérdés
Google-ben nincs róla túl sok adat! Kérlek segítsetek nekem! Képeket is ha tud valaki! Előre is köszi!
2011. júl. 4. 21:31
 1/2 anonim válasza:

Még hogy nincs róla adat? Dehogynem!


1984. július 11-én született Vancouverben (Kanada). Először a Neal 'n' Nikki indiai filmben tűnt fel 2005-ben, de azt ne kérdezd, hogyan került egy bollywood-i produkcióba. Ezen apró mellékszerepét amerikai sorozatokban való megjelenések követték a következő 4 évben. Két Smalville epizódban is eljátszotta Zatanna Zatara szerepét, illetve a Supernatural-ban is feltűnt, akárcsak az Exes and Ohs-ban, a Beyond Loch Ness-ben, a Blood Ties-ban, a Psych-ben vagy a Desperate Escape-ben. A nagy áttörést azonban 2009-ben a Szakíts, ha bírsz jelentette a számára. Ezután megnyílt az út a hollywood-i szuperprodukciók előtt, egy évre rá a Villámtolvaj - Percy Jackson és az olimposziak-ban alakíthatta Aphrodité-t, majd a Tron: Legacy Legacy-ben is feltűnt. Az éven azonban már egy horrorfilm és egy thriller főszerepében láthatjuk: a Creature-t szeptember 9-én mutatják be az USA-ban, míg a Jinn-t valamikor az év végén. Remélem hazánkba is eljutnak a filmje, ha moziba nem is, legalább dvd-n.


Végezetül egy-két jobban sikerült fotó róla, merthogy a színészet mellett modelkedik is.



[link]


[link]


[link]

[link]


[link]


[link]

2011. júl. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Amúgy melyik filmben szúrtad ki? Nekem a Tron-ban tetszett meg, kár, hogy nem tartotta meg a szőke hajat (vagyis hát gondolom paróka volt), szerintem jobban állt neki.
2011. júl. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!