Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek igaz az a tézis,...

Kovács János Balázs kérdése:

Szerintetek igaz az a tézis, hogy Magyarországon nem beszélhetünk sztárokról?

Figyelt kérdés

Csak ismert és elismert emberekről!

Aki kétszer szerepel a médiában még nem sztár! Hmm??


2011. júl. 13. 17:07
 1/3 anonim válasza:

Nem igaz! És nem diktatúrában vagyunk igaz:)?

Attól függ, hogy miért említették...meg, hogy milyen az előélete. Ha valamit letett az asztalra és híressé vált, akkor beszélünk szárról (legalább is eddig így volt mostmár minden magamutogató senki, akiről azért még is csak beszélnek lehet sztár)

2011. júl. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ez így van! Mondjuk egy Bujtor István sztár (ha mindenképpen így nevezzük).

Egy Fluor Tomi egy takony maximum!

2011. júl. 13. 17:40
 3/3 anonim ***** válasza:

Én nem nevezném őket sztárnak, bár a színészek 90%-át nagyon tisztelem, felnézek rájuk, de gondoljunk bele, ha egy Hugh Grant-nak azt mondanánk, hogy ismeri-e Csányi Sándort, szerintem értetlenül nézne, és megkérdezné, hogy azt eszik-e vagy isszák-e?

A viccet félretéve nekem azok a sztárok, akiket nagyon sok ember ismer, és be kell látnunk, hogy sajnos a mi magyar színészeinket nem ismerik világszerte, nem úgy, mint egy Brad Pitt-et.

2011. júl. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!