Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Van valaki, akinek megvan a...

Van valaki, akinek megvan a múlt heti Kiskegyed? (20. évfolyam 27. szám)

Figyelt kérdés

Egy kép érdekelne belőle egy modellről, de nem tudom hol van benne, elvileg valami romantika résznél. próbáltam újságosnál, nagyobb üzletekben megvenni, de sehol nem találtam már.

valaki lenne olyan kedves és lefényképezné nekem?

köszönöm!


2011. júl. 14. 21:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekem megvan, de nem értem milyen modellről írsz. Hogy néz ki a csaj?
2011. júl. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

egy pasasról van szó :)

sötétbarna haja van, és kicsit nagy orra :D bár nem tudom milyen kép került az újságba... :/

esetleg ahol ilyen "noname emberekről" azaz nem sztárokról van fotó, be tudnád szkennelni vagy lefényképezni?

2011. júl. 16. 00:56
 3/14 anonim ***** válasza:
előző vok. sajna nem tudom lefényképezni, mert a telómhoz nincs usb kábel, és nem tudom felraknia a képet a gépre.
2011. júl. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

de megtaláltad?:)

esetleg valahogy nem tudnád mégis?:$ más telójával fényképező?

2011. júl. 16. 12:19
 5/14 anonim ***** válasza:
több pasi is van benne, nem tudom melyikre gondolsz. sajna nem tudom felrakni a gépre, hiába fényképezem le. :/
2011. júl. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
esetleg más telefonjával?:$ tesó, barát, valaki?:$
2011. júl. 16. 22:08
 7/14 anonim ***** válasza:
Szia! Újra én vok. másik telefonról el tudom neked küldeni a képet, ha még kell.
2011. aug. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

szia!

kellene igen :) megtaláltad, kire gondoltam? :)

2011. aug. 13. 15:45
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Írd már le hogy néz ki kb.
2011. aug. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
sötétbarna rövid haj(nem a legrövidebb...) kicsit nagy orr, mondhatni barna bőr (bár nem tudom mikori kép, így azt sem, hogy milyen azon a képen a bőre), kék szeme van, és ha esetleg látszik a teste, szépen kidolgozott, izmos test... és elvileg a romantika résznél van.
2011. aug. 14. 21:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!