Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Két kicsivel hagyta ott a...

Két kicsivel hagyta ott a feleségét a Mokka szerkesztője ezért a vörös senkiért?!

Figyelt kérdés
Fehérmájúnak hívták régebben az ilyen férfifalú démonokat! Nem véletlenül rúgta ki a TV2.
2011. júl. 18. 20:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Már bocsánat, de nincs neked elég problémád? Nem téged hagyott ott a pasid miatta, semmi közöd hozzájuk. Nem kell ilyen dolgokon így bepörögni.
2011. júl. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Ismerem Péter feleségét és a piciket, szó se volt "megromlott kapcsolatról". Csak ez a dög pasi nem volt képes a terhes felesége mellett a nadrágjában tartani a farkát! Klaudia pedig közismert arról, hogyha kitör rajta a szexláz, bárki jöhet. Taxist is becipelte a lakásába, persze aki pasiból van, az nem is nagyon tiltakozik ilyenkor. Ócska prosti, nem más.
2011. júl. 20. 12:22
 13/17 anonim ***** válasza:
Kérdező! Neked nincsenek problémáid, hogy ennyire mások életével foglalkozol? Az ő dolguk, semmi közöd hozzá! Csak azt lehet elcsábítani, aki el akar csábulni. Különben is, ha egy házasságba megjelenik egy harmadik fél, ott sosem a 3. a hibás, hanem az a kapcsolat már rég tönkrement. Nem látsz bele egyik félnek se a fejébe, szal ne ítélkezzél! Ha szeretik egymást akkor sok boldogságot nekik. az érzéseikről nem tehetnek. na ennyi
2011. júl. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

"Ismerem Péter feleségét és a piciket"


höhö

2011. júl. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Jo lenne, ha elgondolkodnal, hogy kit lehet elcsabitani. Tiszta hulyeseg ez az utalkozasod kerdezo. Biztos, hogy akarmit bedobhatott volna Liptai Klaudia, ha a pasi huseges akart volna maradni. Nehogy mar felmentsd, hogy a csalfa pasi aldozata ennek a "demonnak". Tipikus falusi mentalitasod van.
2011. júl. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Ne vondd bele a valusiakat, please. én is az vagyok, kérdés még sem tőlem jött;-)

19:41-es voltam

2011. júl. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
En is falusi vagyok, azert tudom, hogy falun foleg az idosebb nok ilyenek. Mindenhol ilyenekrol pletykalnak a fodrasztol a munkahelyig. Nem a falut szolom le, hanem az ilyen mentalitasu embereket.
2011. júl. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!