Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Falusi Mariann es Lang Gyorgyi...

Falusi Mariann es Lang Gyorgyi szerintetek nem leszbikus?

Figyelt kérdés
Nem rosszbol kerdezem, mert ha azok, akkor azok, csak volt veluk egy riport, hogy nem szuletett gyerekuk, nem is hazasok stb es arra gondoltam, hogy valojaban ez lehet az oka. Ugy ertem, hogy nem olyan gyakori az eletben, hogy 2 nobol 2-nek nem lesz ferje es gyereke sem. Lang Gyorgyi es Falusi Mariann mindketten igy elnek. Szerintetek nem ez lehet a dologban? Emellett mindketto eleg fiusan oltozkodik, a hajuk is fiusabb viselet.
2011. júl. 20. 05:33
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Nem, pont tegnap volt riport Falusi Mariannal és ő mondta, hogy mostanában mindig pasizni akar és tervben vabn, hogy az évben rátalál a nagybetűs szerelem. Szerintem csak így forogta ki magát az élet, az is ritka, hogy ketten így hasonlítanak egymásra.
2011. júl. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy mit mondott. Azert mondom, hogy nem meri mondani. Persze, hogy nem azt mondja, hogy csajozni akar. Fel a botranytol, keruli a maganeleti temakat.
2011. júl. 20. 09:49
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Pont tegnap gondoltam erre! Szerintem Lang Györgyi tuti leszbikus.
2011. júl. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%
Mindketten leszbikusok. Mi az, hogy tervben van véve a nagybetűs Ő? Ezt tervezni kell???? Ugyan már kérem szépen! Én tervezem, hogy kirándulni megyek, de egy párkapcsolatot nem lehet csak úgy tervezni:D:D:D:D
2011. nov. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
70%
Én egyszer, évekkel ezelőtt voltam egy zártkörű, leszbikus buliban, és ott voltak ők is, mindketten. Persze ettől még nem kell feltétlenül annak lenniük, én sem vagyok az.
2011. dec. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
29%

A Mariannak a nagyon jó pasijai voltak annó és most is van egy állandó kapcsolata!

A Györgyinek, meg a Kulka János volt a férje!

2012. júl. 13. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
72%
Kulka meg meleg, nem?
2012. aug. 26. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
6%
7 es: a kulka buza? nem biztos egy film miatt terjedt el amiben buzát játszott..de kinézem a libsi mocskábol hogy farturo
2013. aug. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
92%
Kulka meleg, ő is mondta interjúkban. #8 a politikai nézetek és a szexuális orientáció nincsenek ok-okozati kapcsolatban egymással
2021. júl. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kulka Janiról már anno a Szomszédok televíziós sorozatban is lehetett sejteni hogy homokos, a stílusán, beszédén, pedig még úgy is csinálták a rendezők hogy egy házas családapát kellett eljátszania :D

Lang és Falusi 110% hogy lezbi, meg ahogy kinéznek...mely férfiaknak kellenének? Túl ducik, volt mikor kopaszok voltak, kék festett rövid tüsi haj brr...26/F vagyok és sosem értettem ők miért úgy néztek ki mindig is ahogy...

2022. okt. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!