Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Bella Thorne vélemény?

Bella Thorne vélemény?

Figyelt kérdés
Szerintetek Bella télleg olyan jófej lehet mint a "Risza fel" című sorozatban? Csak mert láttam a számukat Zendayával és ott meg olyan flegma vagy milyen?! Nektek mi a véleményetek jófej lehet vagy ilyen bunkó kis pláza p****?
2011. júl. 21. 21:53
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Én szerintem hülye kis pi.csa lehet... a 11-14 évesek általában elvesztik a fejüket ha híresek, és elismertek, ezért is könnyen lesznek nagyképűek... Van nekem 1-2 poszterem róla, eléggé flegma és beképzelt arcot vág. Meg szerintem egy 13 éves kislánynak nem kéne 15 cm-s tűsarkúban flangálnia...
2011. júl. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
jha lehet :D
2011. júl. 21. 22:04
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszoló: adom a véleményed, azzal kiegészítve, hogy sem Zendaya, sem Bella nem tudnak táncolni és semmi színészi tehetséggel nem rendelkeznek. Bellának nincs hangja,(Zendayának viszont van) .
2011. júl. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
az igaz,hogy a közös klippjükben az nem Bella hangja? de akkor kié?
2011. okt. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
az bella hangja csak átvan alakítva és ezért kicsit olyan mintha robot lenne,ez nem az én véleményem apámé látta a klippet és ő hangmérnök
2011. nov. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%
kiegészítés:lehet h nemtud énekelni,de kis szerkesztéssel még egy nő is tud férfi hangon szal...
2011. nov. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
80%
szerintem csinosak, lehet hogy flegmák de az alapján hogy a nagy emberek mögöttük megmondják nekik hogy mit csináljanak nem szabadna ítélkezni és táncolni is jól tudnak.
2012. jún. 28. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Úr isten de irigyek vagytok! Ok tehetségesek !!! És gazdagok! Ennyi
2012. aug. 20. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!