Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Melyik magyar, ill. külföldi...

Melyik magyar, ill. külföldi hírességek dohányoznak?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 4. 12:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Barack Obama, Quentin Tarantino, Bruce Willis, Horn Gyula, Kern András, Bodrogi Gyula, neveiket nemtom de a Mirigy tagok közül többen, mivel az Üvegtigrisben mindig letüdőzte ezért szerintem Rudolf Péter is, szegény Flipper Öcsi is bagózott, Jack Nicholson, Patrick Swayze, Courtney Love, Jennifer Aniston
2009. aug. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
100%
mickey rourke
2009. nov. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Peter Facinelli, Nikki Reed, Kellan Lutz, Sarah Jessica Parker, Matthew Boderick, Daniel Radcliffe, Katherine Heiglnek, Jennifer Aniston, Shia LaBeouf, Penelope Cruz, Ganxsta Zolee, Tóth Gabi, AFC-sek... Ennyit találtam most, (azokat nem írtam le akiket már leírtak) :)
2009. dec. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Lindsay Lohan, Kiss Ramóna, Geszti péter,


Beck Zoltán, Lovasi András, Kispál András, Kiss Tibor (nemtom, mennyire ismertek, alternrockot játszanak, én imádom őket <3)

2009. dec. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Hegedűs D.Géza ,Eszenyi Enikő
2009. dec. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Ada is cigizett, bár nem tudom, hogy most a gyerek mellett mi a helyzet... Lady Gaga is szokott, Kate Hudson, Cameron Diaz, Mila Kunis, Miley Cyrus
2014. márc. 6. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
az összes kommunista politikus is dohányzott
2022. nov. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!