Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért utálják annyian Justin...

Miért utálják annyian Justin Biebert?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék véleményekre, hogy mi a gond Jusitn Bieberrel. Sőt ajánlom figyelmetekbe: [link]
2011. júl. 24. 23:23
 1/8 anonim válasza:
61%
nem egyértelmű? a nyavalygásával annyi pénzt szerez, már most, amennyit én életemben nem fogok. mindene megvan, pedig semmit nem tett le az asztalra. csak kiáll, és nyávog. mert ezt nem lehet másnak nevezni. sokszor szégyenlem a korosztályom, h a kis tini.... ilyenekre buknak. ezek jaj de marha jók, a sok tehetség meg el van nyomva, az igazi tehetség senkit sem érdekel. kíváncsi lennék, ha justin bieber egy pattanásos, kövér ember lenne, ennyire szeretnék-e.. szánalmas.
2011. júl. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
En speciel leszarom. Ha nem utaljak tomegek, nem is hallottam volna rola, ahogy a Tokio Hotelrol sem. A gyulolok tettek naggya.
2011. júl. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert már van 10000 ilyen kérdés. Nem unjátok még?
2011. júl. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%
Mert sokan azért szeretik(tinik)mert jól néz ki,11-12 évesek erre maszturbálnak...
2011. júl. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
aki azt írta hogy a gyűlölők tették híressé, azzal értek egyet. ha nem foglalkoznának vele milliók(akár szeretik akár gyűlölik) nem lenne ilyen híres.. erről csak az emberek tehetnek. én le.arom magasról az egész karrierjét és kész
2011. júl. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%
Egy 6 éves kislánynak férfiasabb a hangja mint neki. Szörnyű. Ehhez a hanghoz képest az állandós macskaorgia az ablakunk alatt már lassan rock zene lesz. De hallottam hogy egyszer megdobták egy üveg vízzel. Bárcsak lement volna a torkán a víz. Legalább nem halljuk addig se szupernyávogós hangját. Nem tehetség az ilyen. Léteznek olyan emberek akik kövérek meg csúnyák de nagyon tehetségesek valamiben. Pl: létezhet ilyen hangban, zenélésben stb. Ezeket azért nem lehet látni mert nem szépek. De nég inkább aggaszt hogy szaporodnak a mini justinok: Rebecca black meg Jenna Rose akik olyan fontos dolgokról énekelnek mint: pénteken mit csinál, meg hogy híres emberek ugyanolyan nadrágot hordanak mint ők és a barátnői ezért istenítik -.-". Na ez az utolsó nagyon szánalmas amúgy.
2011. júl. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ezer száma vannak hasonlók, mégsem neveznek meg senki mást az emberek, csak őt.

Szerintem egyszerűen csak irigyek, mert fut vele a szekér!!!

2011. aug. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
me egy retek raj . csááá
2011. nov. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!