Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Wolf Kati zsidó? Nézd meg

Wolf Kati zsidó? Nézd meg

Figyelt kérdés

Azért van szegénynek ilyen nagy orra, mert zsidó?

Szerintetek?

De ilyen*********** ne irjatok


2011. júl. 27. 21:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
38%
azért van ilyen mocskos szád, mert nem fürdesz, vagy csak kihagyod azt a helyet?
2011. júl. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
nem hülyeségeket kérdeztem, hanem normális válaszokat kértem, talán Te is zsidó vagy?
2011. júl. 27. 22:12
 3/13 anonim ***** válasza:
32%
szivem, genetikáról hallottál már? attól lesz valakinek nagy szeme/szája/orra/füle. hallod, GENETIKA. semmi más. ja és csak, hogy tudd a zsidó nem szitokszó.
2011. júl. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
32%

te egyáltalán tudod hogy mi az hogy zsidó???annyiszor használod.kíváncsi lennék tudsz-e valamit róluk...

Azért mert nagy az orra,nekem meg nagy a lábam mégsem én vagyok a nagylábú......maradjunk ennyiben..

Wolf Kati nem zsidó,de ha az is volna, ki nem sz***ja le?Jó a csaj,jó hangja van ennyi.

20L

2011. júl. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
69%
Mi más lenne? Mit gondolsz, miért nyomja a többi zsidó ennyire? A Geszti amúgy is csak hót zsidó arcú csajokkal foglalkozik. Az Ez+Az-ban is meg aki most van neki kettő, azokról is messziről lerí.
2011. júl. 28. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
71%
Ember gondolkozz! Wolf....nem véletlen hogy pár évesen már a Vuk-ot énekelhette..
2011. júl. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Utolsó kettő :

biztam bennetek

Respect!

2011. júl. 28. 20:19
 8/13 anonim ***** válasza:
45%
Ott volt a képe a nyári zsidó fesztivál plakáton sz'al az :D
2011. júl. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
88%
2011. dec. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
57%

az hát tetves zsidó, mint gondolsz mér őt küldték ki arra a nyomorult eurovision dal fesztiválra? mert az is egy köcsög zsidrák rendezvény ahogy szinte minden, és mindenki zsidó a médiában is !


Az előző link nagyon jól mutatja hogy kik uralják a médiát, na meg persze még nagyon sok mindent.


és ez csak a "w"

2012. ápr. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!